Şimdi Ara

Oyunlar da Save sorunu (DeepFreze)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben deepfreze kullanan birisiyim.sistem bölümü ''C'' kurulu.Yedekler bölümü ''D'' kurulu değil deepfreze.Oyunlarımı ''D'' bölümüne kuruyorum.Belgelerim ve kaydedilen oyunlar bölümünüde ''D'' bölümüne taşıdım.Oyunlar %90 save sorunu çıkarmasa da Başlıkta da belirttiğim gibi bazı oyunlar da sorun teşkil etmekte.

Sırasıyla sorun yaşadığım oyunlar,The Darkness 2,Fear3,Saintrow bu oyunları Bölüm ''D'' ye kurmama rağmen ve belgelerim,kaydedilen oyun klasörünü Yine DeepFreze kurulu olmayan Bölüm ''D'' ye taşımama rağmen bu oyunlar bölüm ''C'' kaydediliyor.Şimdi yardımınızı istediğim konu,bu oyunları nasıl save yapacağız ? DeepFreze den vazgeçecem.Save yapan programlar felan mevcutmudur,sağlıklı birşeyler önerirseniz cidden ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvlehlvlet -- 16 Şubat 2012; 22:27:14 >

• Ya oyun ya Deep Freeze gibi gözüküyo seçenekler
  • Ne yalan söyleyeyim,The darkness 2 hoşuma gitti ama istisnalar kaideyi bozmaz.Eğer bir hal çaresini bulmazsam bu oyunlardan vazgeçeceğim artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvlehlvlet -- 17 Şubat 2012; 2:01:53 >
  • oyundan çıkınca kayıt dosyasını d ye kopyala. sonra geri alırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.