Şimdi Ara

Oyundayız: DayZ Standalone - Bölüm 3 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mobilde buyuk sorunlariniz var video acilmiyor
  • Abi şu süre işini düşünün ya çok kısa gerçekten
  • Şu sizin uyarı işaretlerine bayılıyorum.
    "Yürüyen ve yürümeyen ölüler içermektedir"
  • cif buldum içiyimde geberiyim :D
  • itfaiyenin tepesindeki adam vuruyo diye ne çok günahını aldınız be kardeşim her seferinde itfaiyenin içine gireceğine bi etrafa baksan gerçekte kimin vurduğunu anlardın zaten.
  • gökhan önünü görmüyon ben burdan uyduruk çözünürlükte görüyorum :)
  • ne şans var arkadaş sizde de çatıda cephanelik buluyorsunuz airporttan anca buluyoruz m4 mermisini

güneşe bakıp teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 22 Şubat 2014; 20:56:29 >
  • Yine güzel bir bölümdü.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yine güldürdünüz emeğinize sağlık ama bir önceki bölüm gibi heycanlı değildi :)

• Hocam o itfaiyenin tepesindeki vurmuyor seni :) itfaiyenin karşısındaki binanın en üst katından sıkıyorlar :D

• O değil de, binanın alt katında levyeyle yatan eleman neyin kafasını yaşıyordu, onu çözemedim.
  • Abi o itfaiye'nin çatısındaki adamın bi arkadaşı büyük ihtimal dışarda bi yere pusmuş arkadaşını koruyordu seni vuran dışardan vuruyordu yani oyunun bi bugu değil :)

Ve loot ararken kapısı kapalı evlere girmeye dikkat edin. Serverlar resetlenince lootlarda resetleniyor ve evlerin kapıları kapalı olarak başlıyor oyun. Kapısı açılmış evler genelde lootlanmış oluyor.( Bazı binaların kapısı kapanmadığından itfaiye ve askeri kule gibi kapısı açık oluyor bunların)

• quote:

Orijinalden alıntı: crow324

Hocam o itfaiyenin tepesindeki vurmuyor seni :) itfaiyenin karşısındaki binanın en üst katından sıkıyorlar :D

imzan lens mi?
  • Hemen izliyorum.
  • Çok kısa olmuş.
  • Oyundayız: DayZ Uzun versiyonu BSC youtube sayfasından izleyebilirsiniz.http://www.youtube.com/channel/UC7UIHU6UD1B3fCbhj0kfJqQ

• Sanki eski tadı yok gibi. Yoksa bana mı öyle geliyor : (

• hep elektroda takılıp hep aynı şeyi yapıosunuz
    eskiden gezip dolaşıp deişik şeyler yapardınız bi amacınız vardı artık hep aynı şey ne bilim yukardaki airporta gidin balotadaki askeri bölgeyi lootlayıp kendinize silahlar yapın falan orda adam avlayın sniper bulub adam avlayın deişik şeyler yapın

• 1 ve 2. Bölüm çok keyifliydi. Bunda pek aksiyon yaşayamadım. Bi de 3. Bölümde çok ayrı takıldınız. Beraber olduğunuz bölümler daha keyifli oluyor. Devamını 4 gözle bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi de yapabilirseniz bölümler bi saat bile olabilir. Açıkçası 2 saat bile olsa sıkılmadan izlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.