Şimdi Ara

Oyundayız: DayZ Final Bölümü - Gökkuşağının Ötesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
224
Cevap
4
Favori
26.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapılan hile bu ölümsüz bile olabiliyosun istersen görünmez veya tavşan bile olabilirsin :)
    anti hileli serverda oynasadınız keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adam olun -- 14 Ekim 2012; 1:39:33 >
  • Yine mi bug
  • süperdi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • gerçekten çook teşekkürler çok zevk aldım izlerken.bu bölümden sonra neden final olduğu anlaşıldı bnde olsam aynen uğraşmazdım bile silerdim oyunu ama sizden ricam var inş bakıyorsunuzdur yorumlara ::::::::::: yeni bi oyuna başlıyınca bi duyuru gibi bişey yaparsanız bn oynamak çok isterim sizle onun için oynıyabilecek herkez gelir çok süper olur.....beklemedeyiz

• yine çok eğlenceli bir video çekmişiniz ilerde toplu oynama fikriniz çok hoş ve güzel umarım çıkıcak olanlar daha stabil olur.Sonuda ayrı bi güzeldi:D

• sonunda ağlayacaktım resmen ya o talha abinin sesi yok mu insanı çok pis etkiliyor :) duygulandım resmen :D

• yine mi bug abi yaa koptm resmen sonunda bile bug. bug, final bölümünde yine damgasını vurdu 10 numara finaldi artık herkez anlamıştır oyunu ama benim en çok sevindiğim nokta ilerde bizlerle oynamayi düşünmeniz. inş sizlerle tanışırım benim için büyük bir onur olucaktır. Kendinize iyi bakın :)

• süperdi keşke bitmeseydii

• Her bölüm birbirinden güzeldi, cumartesi günlerini iple çektik ve bir bölümün daha sonuna geldik. Sizi izlerken bize yaşattığınız o güzel duygu için teşekkür ediyorum.
  • Erdinç'te Hack yoksa bende bu oyunu bilmiyorum, o kadar büyük bir haritada az kişi olmasına rağmen havaalanına gidip tek bi adamı öldürüyorlar, adamları eliyle koymuş gibi buluyor gps açınca nerde olduklarını görüp indiriyo. Bir sahnede helinin motor bozuk benzini az, ileriki sahnede repair olmuş.. Çünkü bende hack kullandım biliyorum nasıl bişey olduğunu emin olabilirsiniz, belkide kullanmamıştır kullanmadıysada helal olsun ama okadar iyi oynayanını ve adamları eliyle koymus gibi bulanını görmedim, beni yanlış anlamasın kimse kötülemiyorum sadece dikkatimi çekti paylaştım, dayz serüvenini bende 10 bölümdür takip edenlerdenim severek izledim bitmesinede üzüldüm, gerçekten buglar ve hackerlar yüzünden oynanmaz hale geldi oyun(ben oyunu ilk oynayanlardanım hackerlar azınca bende kullandım hack bi kaç defa) ve zaten erdinçte olmasaydı bu kadar zevkli geçmezdi..

Teşekkürler Oyundayız DayZ Ekibi ..

• güzeldi ama buglar çok kötü bende başlayacam ama nasıl baslayacam bilmiyorum sanırım tek başıma baya zor olacak oynanyan arkadaşlar varmı
  • :( duygulandım :(
  • her güzel şeyin bir sonu vardır:D:D
  • Öncelikle isteğimizi kırmadığınız için çok çok teşekkür ederiz Sağolun BSC ekibi.

Süreyi uzun yapmışsınız...

Ama Final olmamalıydı... :(((
  • yok üzülmedim çünki yeni oyunların programını yaparlar inşallah
  • Videonun başında araba ile yaklaşan adamı öldürmeye çalışırken baya güldüm.Talha'nın öldürülüşüde çok güzeldi.
    Güzel bir seri bitti.
    Minecraft'ta oynamanızı istiyoruz.
  • abi bence her hafta bsc ekibi olarak online veya local multiplayer oyunlar oynayın koyun siteye bence güzel bir konsept olacaktır (smosh game bang gibi)(birbirine karşı veya online kişilere karşı)
  • Final olmamalıydı be offff :S BSC çok iyi gidiyordun yapma be :S
  • Talha abi nerde yav ?
  • Yapmayın abi ya lütfen çekmeye devam edin her cumartesi bunu bekliyorum heyecanla lütfen kaldırmayın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.