Şimdi Ara

OyundayıZ: DayZ - Bölüm 2 Köyden İndim Şehire (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
26.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine güzel bir bölüm olmuş.Elinize sağlık.Sayınız artarsa daha zevkli olur. :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • harikasınız sakın bitirmeyi aklınıza bile getirmeyin 10 bölüme kadar yolu var devam daha sık yayınlarsanız daha iyi olur .

• süper olmuş ama çok kısa 20dk . bari haftada 2 bölüm yayınlasanız 1 hafta geçmez şimdi
  • 1.bölüm açılmıyor hata veriyor ilgelinirmisinz lütfen
  • Süper olmuş gene :))
  • abi sizi izleyince oyunu alasım geldi bu bayram almaya kara verdim.bir sorum olcak size nasıl katılabilirim yani sizin olduğunuz sunucuya
  • işte beklenen video geldi süpersiniz
  • Gül gül öldüm yahu bende alıyorum dayz bakalım nasılmış hoşuma gitti :D Öyle artiz artiz gunes gozluguyle otururken zombi cıkıp arkadan bi koydu askmdadakmsd ne güldüm ama :D:D:D
  • zombilerin sizden çekeceği var böyle devam kamera arkasıda isteriz :) oynarken verdiğiniz yuz ve vucut tepkilerini hatta şu videonun sonuna yakın kanı ful yaptıktan sonra arkadan bir zombi gelip canınızı azaltığı bölümün kamera arkasını sansürsüz olarak yayınlayın :)
  • 22:57'den sonra çalan parçanın ismi nedir ? Bir öncekinede yazmıştım.Bu arada iyi ikilisiniz.Hep böyle devam edin :)
  • gerçekten çok güzel olmuş siteyi iyicene güzelleştirmiş devamını bekliyorum
  • Az olmuş yine bari sıklıkla ekleyin.
  • kızılay gibisin talha

• quote:

Orijinalden alıntı: MsTmS

Oyun akıcı değil sistemden kaynaklanıyor galiba?

bir oyun sitesinin sistemi kötü olur mu sence :( oyundan o
  • "olum benim kanamam var lan"
  • Şu şehir kırsalında oturup kan tranfüszyonu yaptıktan sonra ki kalan kısımda çok güldüm yahu.Video çok çok iyi olmuş
  • Yine harika bir bölüm olmuş,3.bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz.Bu tür programlarla karşımıza çıkmanızı daha çok istiyoruz BSC!

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

22:57'den sonra çalan parçanın ismi nedir ? Bir öncekinede yazmıştım.Bu arada iyi ikilisiniz.Hep böyle devam edin :)

Jigoku Shoujo OST 1 - 17.Jigoku Nagashi şeklinde arama yaparsan rahatlıkla ulaşabilirsin ;)

• Siz dizi çıkarın böyle valla izlerken o kadar kaptırıyorumki dur!,arkdanda,öleceksin gibi tabirler çıkıyor ağzımdan çok sürükleyici lütfen devamları gelsin :=) Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.