Şimdi Ara

Oyundayız: Daylight - Bölüm 1 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
1.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Talha abi ne oldu eşinle kavga mı ettin gecenin 2'sinde dükkanda ne işin var:D
  • oyunlardan bir haber olan arkadaşlarınıza bu oyunu oynatın :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ben de bu oyunu PewDiePie'dan izlemiştim, inşallah Talha abiler de oynar da eğlenirim diyordum. Gece izleyeceğim.

• dayz zamanında gelmiyor bağımsız programı zamanında gelmiyor şimdide bu çıktı başımıza hadi bakalım

• Yahu bu denli sürekli kendini tekrar eden oyunun programını yapsan ne yapmasan ne! Bak, önümde tostum çayım dayz'siz kaldı. Lütfen programlarınızın düzenine riayet ediniz.

Teşekürler.

• dayz nerdeeee T.T

• Güzeeel
  • diğer bir konu ise youtubeda milyarlarca türkçe kanallar var korku serileri çeken dayz yi devam etmeniz çok daha iyi olurdu bence

• Lafa bakarmisin . Boyle video cekmeyin dayz cekin... Birincisi kimse size izahat verecek degil. Ikincisi uslubunuza dikkat edin ,edemiyorsaniz yorum yapmayin

• Lafa bakarmisin . Boyle video cekmeyin dayz cekin... Birincisi kimse size izahat verecek degil. Ikincisi uslubunuza dikkat edin ,edemiyorsaniz yorum yapmayin

• dayzı izlemesi daha zevkli :D server problemleri güncellemeler vs .. oyundan bezdirdi.Dayz videolarının devamının gelmemesi normal bende olsam sıkılırdım

• Glowstick ruhu uzak tutmaz abi. Glowstick yardımıyla bulacağınız meşaleler uzak tutar.

• Sizin burda degil dışarda oynıyacagım , şekilsiniz yaa ....:) beyler gülerek korku oynu izlettiniz ya helal olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapsody_izmir

Lafa bakarmisin . Boyle video cekmeyin dayz cekin... Birincisi kimse size izahat verecek degil. Ikincisi uslubunuza dikkat edin ,edemiyorsaniz yorum yapmayin

kimse size izahat verecek değil demişsin ama bu site biz takipçilerin sayesinde ayakta durmayı başarıyor, tamam eyvallah daylight güzel oyun seriside fena olmayabilir fakat ''biz'' bsc takipçileri hepimiz olmasakta %90mız dayz'yi istiyor

• Hayaletlerleri glowsticler uzak tutmaz onlari daha fazla ceker glowsticler sadece cevredeki notlari bulmayi kolaylastirir hayaletleri uzak tutmak icin hayaletleri gordugunuz anda cok ender bulunan flare ile hayaletleri yakicaksiniz.
  • Bu ne şimdi ne güzel DayZ vardı... Seyrettim ama sarmadı. Tabii beğenenlere saygım sonsuz... :D

• Su notlari alarak gecin de azicik korkalim. Strateji oyununa cevirdiniz. O zaman tum notlari bulun tek tek yerlerini hafizaniza kaziyin tik-tik-tik alin gecin :) olmaz oyle sey.. Ama hakikaten sirf ambiyans olsun diye saat 2 ye kadar beklemeniz bize gosterdiginiz sayginin gostergesi bence.

• Çok hızlı oynuyorsunuz bir şey anlamadım ne tırstım nede bir halt anladım adı üstünde gizem az yavaş yav olmuyorsa dayz devam...

• Bence Dayz ye devam korku oyunu abi size göre deil ya oynarsınızda siz komik insanlarsınız aksiyonu seven insanlarsınız korku gerilim ister sabır ister ouslast olsa belki çekilirde bende siz dayz ye devam
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.