Şimdi Ara

Oyunda takılma sebebi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sisteme yeni ekran kartı taktım fakat ilk 3.4 dk oyuna girdiğimde kasmıyor sonrasında fps düşmemesine rağmen takılmalar oluyor sebebi nedir?

hd4830 ekran kartı vardı onda bu problem yoktu?

sistem
    i7 870
    gtx 750 ti strix oc
    5400 rpm hdd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regola1 -- 24 Eylül 2015; 0:07:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: regola1

sisteme yeni ekran kartı taktım fakat ilk 3.4 dk oyuna girdiğimde kasmıyor sonrasında fps düşmemesine rağmen takılmalar oluyor sebebi nedir?

hd4830 ekran kartı vardı onda bu problem yoktu?

sistem
    i7 870
    gtx 750 ti strix oc
    5400 rpm hdd

Hocam ekran kartınızın driverlerini güncelledinizmi bulamıyor iseniz işletim sisteminizi ve kaç bit olduğunu söyleyin sizin için güncel driveri bulabilirim
  • Alonso Menendez kullanıcısına yanıt
    dikkatimi çekti işlemci fazla ısınıyor 90 95 dereceyi görüyor ısınmadan dolayı olabilir mi bu takılma gta 5de oluyor?
    dirt 2 de falan denedim full de takılma olmadı ama 75 80 derece kaldı.
  • quote:

dikkatimi çekti işlemci fazla ısınıyor 90 95 dereceyi görüyor ısınmadan dolayı olabilir mi bu takılma gta 5de oluyor?
    dirt 2 de falan denedim full de takılma olmadı ama 75 80 derece kaldı.

Hocam naptınız 90 derece kapatın cihazı yakarsınız aman aman dikkatli olun açın termal macununu temizleyin yenisini sürün işlemciye vallahi cihazı yakarsınız gerçek manada
  • Alonso Menendez kullanıcısına yanıt
    yeni sürdüm kapattım ama yetersizmi geldi diye şimdi tekrar 2.ciyi sürdüm
  • quote:

yeni sürdüm kapattım ama yetersizmi geldi diye şimdi tekrar 2.ciyi sürdüm

Hocam kat kat sürmeyin ince bir çizgi çeklinde olmalı ip gibi yapmalısın . Eğer üst üste koyarsanız daha yalıtkan görevi görür macunların görevi fana sıcaklığı direk iletmektir yoksa macun tek başına soğutma yapmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alonso Menendez -- 24 Eylül 2015; 1:58:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.