Şimdi Ara

OYUNDA KÖTÜ BİRŞEY OLDUĞU İÇİN AĞLADIĞINIZ OYUN....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OYUNDA KÖTÜ BİRŞEY OLDUĞU İÇİN AĞLADIĞINIZ OYUN....
    BENİM OGAME VE KNİGHT ONLİNE

• Evet dostum knıght beni ağlatıyo
  • cm kayıtlarım silindiğinde klavyeyi fırlatmıştım çok sağlammış hala çalışıyor
  • hıı doru b
    de cm var 2000-2001de tüm kayıtlarım herşeyim silinmişti deiliricektim
  • oldu gazoz.
    ne ağlaması yaa kaptırmayın kendinizi o kadar.(söyleyene bak PES , FM , Battlefield serilerini oynarken kendimden geçip herşeye sövüyorum manyak manyak bağırıyorum)
  • Yok artık daha neler.
  • oyun için ağalnır mı bee.Bende bi cod de bağarmıştım adama online oynarken küfür fln :)
  • Silent Hill ağlatmadı ama gerçekten korkuttu ve duygulandırdı süper oyundu ahhh ahhh
  • ağlatan olmadı ama duygulandıran oldu,
    mafia sonu, dreamfall longest journey
  • ağladığım hiç bir oyun olmadı gerek konusu gerek tümüyle hiç bir oyun beni ağlatmadınoluyor bana
  • Metal Gear ve Silent Hill de biraz hüzünlenmiştim
  • ağlamadım ama hüzünlendim,godfather da sony nin ölümne çok üzülmüştüm gerçi filmindede üzülmüştüm ama
  • eet bende knight onlne için ağladım artık bırktım ama
  • ağlamadım ama bilgisayarıma küsmüştüm hiç neden yokken Galatasaray'dan Valencia'ya transfer olduğum FM savesi bozulduğunda.1 hafta hiç açmamıştım.
  • ben de most wante dın sonuna geldım ve elektırıkler gıttı aglamadım ama cok kufur etttım hemde nasıl ( kablolara kadar yanı dusun artık gerısını)
  • ağlamak derken mutlulukmolayından değil arkadaşlar yani sinirlendiğininz ne biliim örn knight'DA banlandınız filan gibi
  • GTA SanAndreas da savelerim gitti ama sinirlendim ağlamadım.
  • Mafia'yı bitirdiğimde gözlerim dolmuştu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.