Şimdi Ara

Oyunda donma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1.sinde. 2gb ram 1 gb ekran kartı var.
    2.sinde. 768 ram 128mb ekran kartı var.

1. bilgisayar oyunlarda donuyor 2.si ise aynı oyun oynuyoruz kardesımle donma olmuyor neyden kaynaklanıyor olabilir. özellik olarak çok üstün 1. bilgisayar. 2 Bilgisayarında driverları tam.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merhaba,

Bunun bir çok nedeni olabilir, yüksek kapasiteli bilgisayar ile oyunda donma yapıyor ama daha düşük kapasiteli bilgisayar da donma oluşmuyorsa, ilk olarak harddiski test edebirlirsiniz..

Veya da, işletim sistemi kaynaklı sorunu, driver sorunu da olabilir. Bunları deneyerek anlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre811

2 tane masaüstü bilgisayarım var.

1. bilgisayar oyunlarda donuyor 2.si ise aynı oyun oynuyoruz kardesımle donma olmuyor neyden kaynaklanıyor olabilir. özellik olarak çok üstün 1. bilgisayar. 2 Bilgisayarında driverları tam.

Oynadığınız oyun nedir?
  • Driverlar kurulu 2 sininde tam olarak harddiskte nasıl bir sorun olabilir? format atsamda hep aynı değişen bişey yok ve çok açık farkla önde benım bılgısayar ama 2. bilgisayar donma yapmıyor. 1. bilgisayar yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @!SyCH0!@

quote:

Orijinalden alıntı: emre811

2 tane masaüstü bilgisayarım var.

Oynadığınız oyun nedir?

Knight Online pvp oynuyorum 2.bilgisayar kasmıyor ama 1.bilgisayar kasıyor delircem :(
  • Yardım lütfen bilgisi olan arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.