Şimdi Ara

OYUN PC Sİ İÇİN EKRAN KARTI TAVSİYESİ @@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR EĞER OYUN PC Sİ TOPLAMAK İSTİYOSANIZ EVGA NVİDİA GTX 970 DEN ASLA VE ASLA ŞAŞMAYIN TÜM OYUNLARI ULTRA OYNAMA GARANTİSİNİ VERİYORUM AKSİ HALDE SÖVEBİLİRSİNİZ KARTI BU GÜN ALDIM CANAVAR GİBİ BİR KART EĞER AKLINIZ VARSA NVİDİADAN ŞAŞMAYIN @@@@@

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derslerini aksatma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultra oynatmadan kastınız nedir tam olarak? Dx11 destekli her kart her oyunu 1-1000 fps arası çalıştıra bilir bunu biraz daha açar mısınız? Eğer oynanabilir düzeyde diyorsanız ETS 2 Multiplayer ultra ayarlarda berlinde 60 fps üzeri ss atar mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş se nedisen anlamadım :D :

crysis 3
    cod ghosts
    cod advanced warfare
    watch dogs
    wolfenstein the new order
    farcry 4
    vb.

oyunları full ultra vxaaa4 ayarlarda takıntısız oynayabilirsiniz video çekebilirim mükemmel performans sergiliyor
  • hayat güzel...
  • ekran kartı daha güzel :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazaserce

kardeş se nedisen anlamadım :D :

crysis 3
    cod ghosts
    cod advanced warfare
    watch dogs
    wolfenstein the new order
    farcry 4
    vb.

oyunları full ultra vxaaa4 ayarlarda takıntısız oynayabilirsiniz video çekebilirim mükemmel performans sergiliyor

bu dediğin oyunları r9 270 üstü tüm kartlar oynatır :Dfull ayarlarda
  • Arkadaşı 4 evetle uğurluyoruz
  • ilkokula döndü burası
  • furkovic kullanıcısına yanıt
    r9 270 üstü örnek verim r9 290 almaya kalk 650 liralık boş kasa istiyo 750 wolt en az :Dbide 650 liralık kasa sade olanı normal 700 800 tl lik kasa istiyor 750 w professional en iyisinden r9 290 serilerini biraz araştır kutunun arkasında 750 wolt very good yazıyor yani en iyisinden birde sunu sölim nvidia özel yazılım oyun desteği var :D şimdi senin elektrikten tasarruf ve %100 performans nvidia mı ? %80 boş enerji %80 performansmı r9 290 ? seçim senin :D ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.