Şimdi Ara

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba oyun gayet basit ve kişisel olarak test edip para kazanmaya başladığım bir oyundur. 3 Ay gibi bir süre içerisinde ben hiç yatırım yapmadan aylık 25-30 TL gibi bir para kazanmaya başladım biraz yatırım ile bu parayı dahada katlıya bilirsiniz. Ben hem para kazanıp hem gelişimime devam edebilmek için şimdilik ufak meblâlar kazanıyorum. Kısaca siteyi tanıtayım sizlere bir çiftlik oyunudur. ürün aldıkça saatlik ve günlük üretiminiz yükselecektir. bu ürünlerden elde ettiğimiz elmas istenirse oyun içerisinden ürün alıp gelişebilmek için altına çevrilebilir istenirse para çekebilmek üzere biriktirilebilir. Site diğer siteler gibi para çekebilmek için ekstra ödeme puanı gibi şeyler istememektedir. ben yaklaşık 5 aydır oynuyorum oyunu ve yatırım yapma şansı olmadan internet üzerinden para kazanmak isteyenlere de ön ayak olabilmek için burada yazıyorum. Kayıt olup bir kaç ay günde bir kez ürün toplayıp daha sonrasında ürün almaktan birşey kaybetmezsiniz ancak para kazanabilirsiniz.

Bana destek olmak için bu link üzerinden üye olursanız sevinirim. :https://parabahcesi.com/?ref=21931

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.