Şimdi Ara

Oyun Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende herkes gibi oyun arıyorum aradağım oyunda şu özellikler gerekiyo
    1.En önemlisi iyi bir PvP sistemi olması adama tıkla düello yap öle değil
    2.3d olması yani ekranın her tarafa hareket edebilmesi
    3.Skillerin fazla olması lazım sonra sıkıcı oluyo yani en az 4 levelde bir skill çıkmalı
    anime olup olmaması farketmez
    Bunlarda denediğim oyunlar
    knight , silkroad , hero , shaiya online , infinity , flyff, mu , tales of pirates , exteel ,holic , archlor , zero , talisman online , dofus online last chos online , metin 2 , fiesta , gunz online cabal online , zu online

• perfect world :P
  • paralı diye biliyorum birde unutmuşum aradığım oyun bedava olmalı
  • Diğer Bir Ark. ' a Aynısını Yazdım Sanada Kopyalayam..

Ben 3 Yıllık KO Oyuncusuyum Beni KO Bölümünden Bilen Bilir.. Oyuna Biraz Ara Vermek İçin RF ( Risin Force ) Online ' ya Başladım İlgili Topici Diğer Oyunlar Bölümünde Ve Her Zaman Üstte Mevcut..

Kısaca Oyundan Bahsetmek Gerekirse.. 1 Kere Oyundaki PvP KO Daki Gibi Gördüğün Gibi Dalıyosun Teklif Ws. Yok..

Oyunda 3 Irk Mevcut '' Bellato , Accretia , Cora Bu Irkların Şehirlerini Basabiliyosun Örneğin Bellatosın Accretia Ve Coranın Solusunu Yani Şehirini Basabiliyosun.. Her Irkın Kendine Ayrı Özellikleri Ve Class Özellikleri Mevcut..

Lvl Sınırı 55 Kodaki Savaşlar Gibi Burdada Chip War Adı Verilen Savaşlar Var..

Ve Oyun F2P Yani Ücretsiz..

Daha Fazla Bilgiye Ulaşman İçin..

http://forum.donanimhaber.com/m_20102566/tm.htm

• Çok sağol gelioyrum bu oyuna
  • Benim tavsiyem Lineage 2 dir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.