Şimdi Ara

Oyun Öneri İstekleri & Sisteme Göre Oyun Tavsiyesi [ANA KONU] (114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.857
Cevap
44
Favori
272.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese slm arkadaşlar forumda daha yeniyim tecrübe ve bilgilerinize dayanarak sistemimin hangi oyunları desteklediğini öğrenmek isterim ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim

sistemim

windows 7 64 bit
    AMD Athlon II X3 445 Processor (3 CPUs) 3.1 GHz
    4096 MB RAM
    NVIDIA GeForce GTX 275 bellek 2670 MB (32 bit) (60hz)
    directX 11

(craysıs 2, battlefıeld 3, MOH 2010 bunları oynadım bunların haricinde :) )

resimlerde daha iyi göstermeye çalıştım yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surgulu -- 15 Mart 2014; 12:06:18 >

• yokmu bi hayrına yardım edecek insan yaaavv...:)
  • Oyun tavsiyesi lazım tek başıma sıkılmadan oynatıcak bir oyun lazım sistemim imzamda yazıyor.Şuan oynadığım oyunlar BF4,CS:GO,AC:BF.
    Çok karışık olmayan ve hemen kapabilceğim bir oyun olsun zira BF4 yeni oynuyorum ama zevk alamıyorum uçak heli kullanamıyorum kullananlar zaten 2dk yaşatmıyor.
  • Bana guzel yaris oyunu, yaris oyununun icerisinde hissiyati yasatabilecek ve zevk alabilecegim bir oyun istiyorum.

Bunun yani sira Online olarak zevk verebilecek bir oyun istiyorum. Cs tarzida olabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • castle crashers oynayın beyler gamepad ile, bilgisayarınızın önemi yok zaten 65 mb oyun :D
  • hd7850 2gb amd fx4300 ve 4gb ram var, hangi oyunları tavsiye edersiniz arkadaşlar, birçok çeşidi oynadım AC olsun, NFS veya Gta fark etmedi, her çeşit oyun tavsiyelerine açığım
  • Merhabalar sistemim gayet iyi o yüzden şu an her oyunu kaldırabilir 4-5 aydır lol oynuyordum şu an yeni bir oyun bakıyorum önerirseniz çok sevinirim köy geliştirme temalı browser oyunu varsa güzel o bile olabilir kafamda ki oyunlar ; Mount blade warband (mmo mu bu biri açıklayabilir mi) , world of tanks , hearthstone
  • rpg benzeri bişey olabilir hiç farketmez fps-tps de olabilir.yarış ve futbol dışında;

4. nesil i5 4200m 2.50(maks. 3.1)gHz
    8 Gb DDR3 ram 2 Gb nvidia Gt740m DDR3
    8 Gb SSHD Windows 8
    1 Tb Harddisk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordVile -- 26 Mart 2014; 20:39:36 >
  • skom kullanıcısına yanıt
    güzel oyunmuş sevdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan755

Beyler banada bir kaç oyun önerirmisiniz. Age Of Empires Tarzı ama biraz daha farklı oyunlardan hoşlanıyorum. Kısacası strateji oyunlarını seviyorum.
    Bilgisayar donanım özelliklerim;

İşletim sistemi : Windows 8
    Ekran kartı : Intel HD Graphics 4000 (2 GB Paylaşımlı) 32 bit.
    Ram : 4 GB
    İşlemci : Intel Core i3-3217U CPU @ 1.80 GHz (4CPUs) ~ 1.8GHz
    Bilgisayar marka ve model : Casper Nirvana Ultrabook

Kaldırdığı en iyi oyunlar;
    1- Crysis Warhead
    2- Crysis 3
    3- Call Of Duty WM 3
    4- Counter Strike GO

Şimdiden teşekkürler Sağolun...

Stronghold Crusader (2 de çıkacak yakın zamanda), Company of Heroes, R.U.S.E
  • quote:

Orijinalden alıntı: msahin55

Arkadaşlar sistemim biraz eski bu sisteme göre oyun tavsiyesi verir misiniz? Orta ayarlarda 30 fps alsam yeter... Yarış oyunu ve Tomb Raider tarzında oyun olursa sevinirim. FPS olmasın. Sistemi veriyorum;

Notebook kullanıyorum.
    Windows 8 64 bit
    İntel i3 2310m Çift çekirdek 2.10 gHz
    3 GB Ram
    Nvidia Geforce 315m

Sistem düşük malesef ama size güveniyorum :)

Hitman serisi Codename 47'dan başlayarak, Blur, Split Second, Flatout 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucky1920 -- 28 Mart 2014; 16:31:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cisse89

İ7 4770K 8MB 3.50Ghz
    Thermaltake CPU Fan
    Sabertooth z87
    32gb ddr3 2133Mhz Gskill Ram CL10
    Zotac NvidiaGforce 770 4GB 256Bit
    Kingston HyperX 240Gb SSD
    1TB sEAGATE 64mb 7200rpmHD
    800W Thermaltake PSU
    Thermaltake Level 10GT

Need for speed serileri dışında güzel bir araba yarışı önerecek olan var mı arkadaşlar...
    (EKRANI İKİYE BÖLÜM 2 KİŞİ OYNANABİLEN BİŞEY OLSA SÜPER OLUR;)

Split Second Velocity tam aradığın oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrblithe

Selam arkadaş.Sistemim:
    Win 7 32 Bit
    Intel Dual Core t4500 2.3GHZ
    2GB DDR2 Ram
    512MB GT540M

Sistemim COH Tales of Valoru kaldırırmı?(Kastın oynanabilecek düzeyde)Birde daha başka rts önerileriniz varmı? SC2 ve MoW Dışında.

Stronghold Crusader 2 ayrıca CoH'u kaldırır
  • Sistem özellikleri vermiyim. İyi bir pc. Grafik iyi kötü fark etmez. First Person olması yeter. Silahlı yada silahsız konusu iyi olan, ara sahneleri izlerken duygulanacağım film gibi bir oyun varmıdır ? He bide sürükleyici olsun :)
  • cod4 oynadın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirPotter

Sistem özellikleri vermiyim. İyi bir pc. Grafik iyi kötü fark etmez. First Person olması yeter. Silahlı yada silahsız konusu iyi olan, ara sahneleri izlerken duygulanacağım film gibi bir oyun varmıdır ? He bide sürükleyici olsun :)

COD: Ghosts, Battlefield 4, Far Cry 3, Dear Esther, S.T.A.L.K.E.R serisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucky1920

quote:

Sistem özellikleri vermiyim. İyi bir pc. Grafik iyi kötü fark etmez. First Person olması yeter. Silahlı yada silahsız konusu iyi olan, ara sahneleri izlerken duygulanacağım film gibi bir oyun varmıdır ? He bide sürükleyici olsun :)

Far Cry 3, Dear Esther ve S.T.A.L.K.E.R'a bi bakıyım. Güzele benziyorlar. Bf4'le CoD'u oynuyorum. Teşekkür ederim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lucky1920

quote:

Far Cry 3, Dear Esther ve S.T.A.L.K.E.R'a bi bakıyım. Güzele benziyorlar. Bf4'le CoD'u oynuyorum. Teşekkür ederim.

Onları incele/dene sonra yeni tavsiyelerde bulunurum. İyi oyunlar.

• Evet arkadaşlar var mı tavsiye isteyen ?
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.