Şimdi Ara

Oyun Monitörü için Philips IPS mi Samsung Led mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş Monitör almayı düşünüyorum ancak Ips Ekran daha iyidir diye samsung dan vazgeçmiş bulunmaktayım fiyat performansı açısından philips almayı düşünüyorum sizce bu konuda beni aydınlatır mısınız sizce doğru seçim mi yapıyorum yoksa yanılıyor muyum ? Modeller aşağıdakiler..
    Fiyat limiti olduğu için kendime uygun olanlar bunlar sizce doğru seçim hangisi ? IPS mi Led mi ?

Samsung S22D300H 21.5" 5ms Led Monitör

Philips 234E5QSB/01 23" 5ms IPS Led Monitör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedNeX -- 6 Temmuz 2016; 9:49:17 >

• Ben de o philips e bakıyorum, bir de asus var vx229h buna da bakabilirsin. Philips i denedin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RedNeX kullanıcısına yanıt
    Bende bu philips için araştırmadayım. Tek sorun ms değeri bazı yerlerde 14 bazı yerlerde 5 olarak geçiyor. Ben genel olarak nette takılıp lol oynayacağım için ghosting endişelenmiyorum ama incelemesini de göremeyince bette çekimser kaldım. Hdmi ve mhl olan modellerin incelemlerine baktım genek olarak alanlar memnunlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araştırma Sonucunda Samsung aldım arkadaşlar hem fiyat performansı nı değerlendirmeye aldım hemde fazla büyük bana göre değil ideal 21.5 inc benim için yeterli Mega Kontrast ile mükemmel seçim olabilir. Philips kullanıyordum onu satıcam simdi samsung dönüyorum görüntü kalitesi daha canlı ve Ips genelde film video için gerekli olan bir şey olduğu için ben sadece oyun performansına odaklandım asus daha iyi ama 650 m fiyatı var bütçeme göre bunu almaya karar verdim herkese tavsiyem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedNeX -- 8 Temmuz 2016; 18:18:24 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.