Şimdi Ara

oyun keyi karsılıgında kasa anahtarı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkdaşlar oyun keyi karşılığında kasa anahtarı almak istiyorum 1 det stanley parabel ve van helsing 2 keyi var elimde isterse takası düşünen arkadaş csgo keyide alıp verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MONOKUMA-CHAN -- 23 Temmuz 2015; 15:54:21 >

• şurdahttps://www.humblebundle.com/ bundle içinde bu 2 oyun zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluepaw

şurdahttps://www.humblebundle.com/ bundle içinde bu 2 oyun zaten.

ben steam üzerinden yaz indiriminde aldım oyunları humbel bundle varsa yedek kendime alıyım bilgi için teşekürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MONOKUMA-CHAN -- 23 Temmuz 2015; 17:33:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersato

quote:

ben steam üzerinden yaz indiriminde aldım oyunları humbel bundle varsa yedek kendime alıyım bilgi için teşekürler.

hocam yanlış anlamayın da bu birbiriyle alakasız 2 oyunun bundle'a girdiği hafta bu başlığı açıyorsunuz ve bu oyunları yazın aldım diyorsnuz. böyle tesadüf olur mu. bundeledan almıştım takaslamak istiyorum diyin olsun bitsin :) birbirimizi kandırmayalım şimdi yazın almıştım falan diye :) zaten steamdan oyun alınca key vermez gift şeklinde envantere eklenir oyun :) ama bunledan alınca key veriyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluepaw -- 24 Temmuz 2015; 15:32:53 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dersato

quote:

hocam yanlış anlamayın da bu birbiriyle alakasız 2 oyunun bundle'a girdiği hafta bu başlığı açıyorsunuz ve bu oyunları yazın aldım diyorsnuz. böyle tesadüf olur mu. bundeledan almıştım takaslamak istiyorum diyin olsun bitsin :) birbirimizi kandırmayalım şimdi yazın almıştım falan diye :) zaten steamdan oyun alınca key vermez gift şeklinde envantere eklenir oyun :) ama bunledan alınca key veriyor :)

durduk yere bana scamer muamelesi nedn yaptınız anladım kandırma değil ,zati takasın olmayacağını anladığım için g2a dan satıp key satın aldım,defalarca takasla yada para ile ürün aldım ilk defa böyle bir şey geldi,ilgiiniz cekmiyor yada daha uygunu bulduysanız ordan temin edin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MONOKUMA-CHAN -- 24 Temmuz 2015; 19:49:38 >

• scammer falan demedim kimseye.

siz 2 oyun key'i vermeye karşılık cs go itemi için başlık açtınız, oyunlar da staley parable ve van helsing 2 'ydi. başlığı açtığınız gün bu oyunlar humble'da haftalık bundle'da satışa girmişti. siz bu oyunları steam yaz indirimleriyle aldığınızı söylediniz.

şimdi hocam ben size scammer falan demedim ama şurada da birbirimizi kandırmayalım.

- birbirinden alakasız 2 oyunu takasa koyuyorsunuz, steamden aldığınızı söylüyorsunuz, tesadüf bu ya o oyunlar o hafta bundle'da oluyor
    - steam oyun keyi'i vermemesine rağmen steamden aldığınızı söylediğiniz oyuna key vereceğinizi söylüyorsunuz.

siz dolandırıcı ya da scammer değilsiniz, elinizdeki 2 oyunu takaslamak istediğinizi de biliyorum. ben sadece bundle'dan oyun alıp bu oyunları sanki yazın indirimlerde almış gibi davranarak bundledan haberi olmayan insanlarla takaslamayı etik bulmuyorum. siz bu oyunları bundledan aldığınız gün gibi ortada. takaslamak isteğinizde yanlış yok. ama bu oyunları bundledan aldığınızı belirtmeyip, yazın steamden almıştım diyerek başlık açmanız yanlış, güven kırıcı.

bundan sonraki satış takaslarınızda umarım daha dürüst davranırsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.