Şimdi Ara

Oyun Dünyasında Bu Ay - Mart 2014 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • dayz ne oldu birader ?
  • Dark Souls'u bekliyorum

• titanfall oyun sektörü ve biz oyunculara yepyeni bir soluk getirecek
    titanfall kaççmaazzz
  • Titanfall reklam filmi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesso -- 3 Mart 2014; 21:53:43 >
  • En çok bekledigim oyun Infamous:Second Son.
  • oyunun cogu bot olan yapim titanfall sizi multi diye kadirdilar tüh tüh.

Dark Souls 2 ve Infamous Second Son beklemedeyim.

• Infamous'ı merakla bekliyorum. Ya efsane olacak ya kestane. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Favorilerim:

1. Final Fantasy X/X HD
    2. inFamous Second Son
    3. Metal Gear Solid 5 PP

MGS 5 PP mi? Ground Zeroes olmasın o dediğin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Favorilerim:

1. Final Fantasy X/X HD
    2. inFamous Second Son
    3. Metal Gear Solid 5 PP

MGS 5 PP mi? Ground Zeroes olmasın o dediğin?

Evet haklisin. Duzelttim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xoe

Infamous'ı merakla bekliyorum. Ya efsane olacak ya kestane. :)

sen ateşi hazırla şimdiden :)
  • South Park akar
  • Titanfall - South Park Stick of Truth - Dark Souls 2 listemde.

• İnfomaus SS
    MGS 5
    Watch Dogs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben artık bir PRINCE of PERSIA görmek istiyorum...

• MIRROR'S EDGE 2 de olsa en azından bana ilaç gibi gelir...

• Awesomenauts bu ay çıkmıyor muydu? Bir değişiklik mi oldu yoksa göstermeye değmediğini mi düşündünüz? Talha Bey, cevaplarsanız sevinirim

• Titanfall varken gerisi traş, MGS de sağlam olur dedik fakat 2-3 saat oynanış süresi varmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thief27

Awesomenauts bu ay çıkmıyor muydu? Bir değişiklik mi oldu yoksa göstermeye değmediğini mi düşündünüz? Talha Bey, cevaplarsanız sevinirim

Awesomenauts, 2012 yılında çıkmış bir oyun. Şimdi araştırdım, PS4 versiyonu Mart ayında çıkış yapacakmış. Daha önce de benzer yorumlara cevap vermiştik ama gözden kaçmış olabilir. Çıkış listesini hazırlamadan önce mümkün olduğunca farklı kaynaklar üzerinde araştırma yapıp tam ve güncel bir liste sunmaya çalışıyoruz. Mesela şimdi açıp Steam'e baktım bir sürü yeni bağımsız yapım daha Mart ayında çıkacak oyunlar listesine eklenmiş. Uzun süredir bu programı gerçekleştiren birisi olarak hiç bir sitenin veya kaynağın bu konuda yeterli olmadığını söylemem lazım. İstemeseniz de gözden kaçan yapımlar olabiliyor. Mesela programı tam bitirmişken Ether One'ın çıkış tarihini verdiler, hemen dahil ettim. Şayet dikkat ettiyseniz Ouya için çıkmış olan Towerfall Ascension'ı da dahil ettik, Tower of Guns isimli oyunu da. Herkese hitap etmeye çalışan bir site olarak benim herhangi bir oyunu değersiz bulmam, keyfe keder bir oyun çıkış listesi yapmam söz konusu olamaz.

Bu arada 2013 hatasını düzelttik arkadaşlar.

Talha Aynacı

• quote:

Orijinalden alıntı: n0.pRobLem

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: thief27<br><br>Awesomenauts bu ay çıkmıyor muydu? Bir değişiklik mi oldu yoksa göstermeye değmediğini mi düşündünüz? Talha Bey, cevaplarsanız sevinirim</blockquote><br><br>Awesomenauts, 2012 yılında çıkmış bir oyun. Şimdi araştırdım, PS4 versiyonu Mart ayında çıkış yapacakmış. Daha önce de benzer yorumlara cevap vermiştik ama gözden kaçmış olabilir. Çıkış listesini hazırlamadan önce mümkün olduğunca farklı kaynaklar üzerinde araştırma yapıp tam ve güncel bir liste sunmaya çalışıyoruz. Mesela şimdi açıp Steam'e baktım bir sürü yeni bağımsız yapım daha Mart ayında çıkacak oyunlar listesine eklenmiş. Uzun süredir bu programı gerçekleştiren birisi olarak hiç bir sitenin veya kaynağın bu konuda yeterli olmadığını söylemem lazım. İstemeseniz de gözden kaçan yapımlar olabiliyor. Mesela programı tam bitirmişken Ether One'ın çıkış tarihini verdiler, hemen dahil ettim. Şayet dikkat ettiyseniz Ouya için çıkmış olan Towerfall Ascension'ı da dahil ettik, Tower of Guns isimli oyunu da. Herkese hitap etmeye çalışan bir site olarak benim herhangi bir oyunu değersiz bulmam, keyfe keder bir oyun çıkış listesi yapmam söz konusu olamaz. <br><br>Bu arada 2013 hatasını düzelttik arkadaşlar. <br><br>Talha Aynacı

Ben eleştiri amaçlı sormamıştım gerçekten bir değişiklik mi oldu diye sormuştum sanırım yanlış anlamışsınız kırdıysam kusura bakmayın. Bilgilendirme için teşekkürler. PS4 için PSN+ tan almayı planlıyordum ona göre de gift card almıştım bu yüzden özellikle sordum siz de cevaplamışsınız teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.