Şimdi Ara

Oyun çevirmek imkansız gibi bir şey (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Xerneo

quote:

Orijinalden alıntı: The Bright

quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Çevirmek diye birşey var.Takım ruhu,azim ve strateji ile.

TR'de Takım ruhu, azim ve strateji? bunlar yüksek eloda var sadece

West'de oynuyorum.

TR'de oynayanlar için dedim zaten.
  • Skorların toplamı 15-1 olan 2 Nexus kulesi de düşmüş oyunu dondurup 40 dakika uzattık. Herkes yeterince hasar ve tank potansiyeline ulaşınca bir takım savaşına bitirdik. İmkansız oyun yoktur; takım içi uyumsuzluk, ağır flame veya afk vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus Köse

Skorların toplamı 15-1 olan 2 Nexus kulesi de düşmüş oyunu dondurup 40 dakika uzattık. Herkes yeterince hasar ve tank potansiyeline ulaşınca bir takım savaşına bitirdik. İmkansız oyun yoktur; takım içi uyumsuzluk, ağır flame veya afk vardır.

Tr olması imkansız.Tr plat elodayim,adamlara savaşmayın level farkı büyük inhib kulelerini koruyun diyorum,wukong kill alacam diye 3 kere gitti ve öldü,4. kez ölmeye gidiyordu oyun bitti Halbuki tek yapması gereken biz kuleleri savunurken adamlar dive atarsa ult açıp ortaya dalmaktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

Orijinalden alıntı: Yunus Köse

Skorların toplamı 15-1 olan 2 Nexus kulesi de düşmüş oyunu dondurup 40 dakika uzattık. Herkes yeterince hasar ve tank potansiyeline ulaşınca bir takım savaşına bitirdik. İmkansız oyun yoktur; takım içi uyumsuzluk, ağır flame veya afk vardır.

Tr olması imkansız.Tr plat elodayim,adamlara savaşmayın level farkı büyük inhib kulelerini koruyun diyorum,wukong kill alacam diye 3 kere gitti ve öldü,4. kez ölmeye gidiyordu oyun bitti Halbuki tek yapması gereken biz kuleleri savunurken adamlar dive atarsa ult açıp ortaya dalmaktı.

West zaten hocam TR'de bu kafa henüz yerleşmedi, yerleşmesini de beklemiyorum zaten.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.