Şimdi Ara

oyun amaçlı almayı planladığım bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sanalmarketim.com/msi-gt70-2pe1425tr-dominator-pro-superr2-core-i74800mq-32gb-3x128gb-ssd-raid-1tb-gtx880m-8gb-173-full-hd-bluray-win-81-gaming-pack-hediyeli/p_54940/

şu linkteki cihazı düşünüyorum. 7000 tl gibi bir sınırım var. önerebileceğiniz başka bir tane var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hendek33 -- 19 Nisan 2014; 12:53:43 >

• > Asus ROG G750JH

> MONSTER® TULPAR T7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oricalcus -- 17 Nisan 2014; 23:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendek33

http://www.pcdepo.com/msi-nb-gt70-dragon-edition-superr2-2od-205tr-notebook-urun10244.html

şu linkteki cihazı düşünüyorum. 7000 tl gibi bir sınırım var. önerebileceğiniz başka bir tane var mıdır?

bu iyidir bide alianware öneririm

• 7000 tl ye laptopmu alınır Fıstık gibi masaüstü toplanir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

7000 tl ye laptopmu alınır Fıstık gibi masaüstü toplanir

Bence de yazik o paraya isini gorcek laptop al oyun icin sistem topla hem de konsol bile alabilecek paran kalir ya da o paraya topladigin sistem icin tv alirsin konsol yerine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferhat121 F kullanıcısına yanıt
    masaüstü toplamanın mantıklı olduğunu ben de biliyorum ancak gerek arkadaşım olsun, gerek kuzenim olsun ziyarete giderken yanımda götürebilmem için laptop seçiyorum. yine de öneriniz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oricalcus

> Asus ROG G750JH

> MONSTER® TULPAR T7

gösterdiğiniz monster galiba yeni çıkacak olan bir ürün. 8 gb da ekran kartı varmış. oha dedim açıkçası şu anlık bunu düşünüyorum gibi

• Aynı bütçe bende de var. Eğer gündelik hayatta fazla bir yere gitmiyorsanız kesinlikle oyun laptop'u almayın. Kesinlikle zevk alamazsınız oyun oynamaktan. 7000 liraya şahane bir masaüstü pc toplanır. Şahsen ben aynısını yapıyorum
  • Yeni serilerden

> MSI GT60 2PE
    > MSI GT70 2PE

• oricalcus kullanıcısına yanıt
    msi ı görmem gerçekten güzel oldu . sanırım nvidia yeni ekran kartı çıkarınca bütün markalar gaminglerde değişiklikler yaptılar.

şu anki favorim bu
  • kesinlikle arkadaşlara katılıyorum.laptop ile oyunlardan yeterince zevk alamazsınız ısınma sorunu yaratır sürekli sorun çıkartır.eger 7000TL lik bütçeniz varsa 5000 TL ye masaüstü alın geri kalan 2000TL ye bi Led tv alın 7/24 oyunun başından kalkmazsınız
  • MissMacHoOo kullanıcısına yanıt
    cevabınız için çok teşekkürler ama neden laptop istediğimi önceki yorumlarımda da belirtmiştim zaten.
  • quote:

cevabınız için çok teşekkürler ama neden laptop istediğimi önceki yorumlarımda da belirtmiştim zaten.

anladım.o zaman monster öneririm arkadaşın attıgını yada onun MSI 'sını.
  • hendek33 H kullanıcısına yanıt
    hocam Msi GT60-70 Dominator Pro'lar şu an fiyatlarıyla çok daha avantajlılar Monster'a göre. Msi'daki bileşenleri Monster'a eklediğinizde çok daha pahalıya mal oluyor. Asus'un G750JZ modeli de var Msi'n GT70 modeline denk ama onun ne zaman geleceğini sorup öğrenmeniz gerek. Yakın zamanda pek geleceğine ihtimal vermiyorum da yine sormak gerek tabi. Bir de fiyatları ne olacak tabi onu da öğrenmek gerek. Hocam bir de arkadaşımızın önerdiği GT70'de 32gb ram ve 384gb ssd mevcut ancak bunların hepsinden faydalanmayacaksanız eğer 16gb ram ve 256gb ssd'li modele de bakabilirsiniz paranız da cebinizde kalır; GT70;https://www.sanalmarketim.com/msi-gt70-2pe1426tr-dominator-pro-superr-core-i74800mq-16gb-2x128gb-ssd-raid-1tb-gtx880m-8gb-173-full-hd-bluray-win-81-gaming-pack-hediyeli/p_54943/

• kasa almanı şiddetle tavsiye ederim. 6bine notebook aldım 3.500tl lik masaüstüm ile aynı performans. sende kendine göre uyarla kardeş.
  • arath0rn kullanıcısına yanıt
    bu 3. söyleyişim olucak galiba ama, masaüstü almamamın nedeni fazla gezen biri olmam. o yüzden laptop bakıyorum. yine de cevabınız için teşekkürler.
  • quote:

bu 3. söyleyişim olucak galiba ama, masaüstü almamamın nedeni fazla gezen biri olmam. o yüzden laptop bakıyorum. yine de cevabınız için teşekkürler.

diger yorumlari okumadim ondan oldu. msi markasına aşırı bi güven var ama tamir süresi garantisi falan pekde iyi değil. asus g750 3d modeli vardi. mobilden bakamicam ama ona bi goz atabilirsin. bi msi gt70 453 kullanıcısı olarak diyorum bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: aqua07

hocam Msi GT60-70 Dominator Pro'lar şu an fiyatlarıyla çok daha avantajlılar Monster'a göre. Msi'daki bileşenleri Monster'a eklediğinizde çok daha pahalıya mal oluyor. Asus'un G750JZ modeli de var Msi'n GT70 modeline denk ama onun ne zaman geleceğini sorup öğrenmeniz gerek. Yakın zamanda pek geleceğine ihtimal vermiyorum da yine sormak gerek tabi. Bir de fiyatları ne olacak tabi onu da öğrenmek gerek. Hocam bir de arkadaşımızın önerdiği GT70'de 32gb ram ve 384gb ssd mevcut ancak bunların hepsinden faydalanmayacaksanız eğer 16gb ram ve 256gb ssd'li modele de bakabilirsiniz paranız da cebinizde kalır; GT70;https://www.sanalmarketim.com/msi-gt70-2pe1426tr-dominator-pro-superr-core-i74800mq-16gb-2x128gb-ssd-raid-1tb-gtx880m-8gb-173-full-hd-bluray-win-81-gaming-pack-hediyeli/p_54943/

16gb ram'li olan GT70 Özellik ve fiyatlar iyiymiş ...site güvenilirmidir?
    EDİT:Dolar fiyatıymış o :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilonsahiden -- 19 Nisan 2014; 21:43:02 >

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Hocam güvenilirdir forumda birçok alışveriş yapan kişi var buradan. Bir sıkıntı olduğunda da sorunu hızlı bir şekilde çözüyorlarmış ama yine de diğer firmalarla beraber araştırıp daha ucuz ve güvenilir yer bulunursa da ona göre de karar verilebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.