Şimdi Ara

Oyun Alırken Neye Dikkat Edersiniz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Oyun Alırken Neye Dikkat Edersiniz ?

(En Son Oy Tarihi: 20.6.2012)
Giriş
  • Evet arkadaşlar soru açık. Günümüzde bir çok oyun var ve herkes başka bir yönüne göre alıyor... (Bknz:Minecraft,Battlefield,Call of Duty,Crysis) gibi oyunlar arasındaki farka rağmen bir biri ile yarışıyor. Peki siz oyunları neye göre alıyor.. nelere dikkat ediyorsunuz ?

NOT:Eklenmesi gereken bir seçenek istiyorsanız bildirin lütfen...

• Senaryo ve Oynanabilirlik. Eğer bir oyunun senaryosu gerçekten iyise grafikleri ne kadar kötü olursa olsun yinede alırım. ÖR: Mafia ilk oyunu.
  • BF3 ü oynanabilirlik, grafik, ses, yapay zeka ve multiplayerinden dolayı aldım. MW3, Mafia 2 yi ise senaryo için oynadım.
  • benim için senaryo ve grafik çok önemli
  • Benim İçin Önemli Olan Grafik Senaryo Ve MP Grafik Dedikdiyede Akıllarda Harika Grafiklerden Bahsetmiyorum Cryengine 3 Gibi Bir Grafik Motoru İle Yapılmış Bir Oyunun Grafikleri Benim İçin Yeterlidir Pc Zorlamayacak Ekstra Parça Aldırmayacak Bir Oyun Olduğu Zaman Ve MP İle Senaryosu Harika Derece Olursa Ve En Önemlisi Türkçe Olursa O Oyun 200TL Olsa Alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crynet -- 6 Mayıs 2012; 18:46:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crynet

Benim İçin Önemli Olan Grafik Senaryo Ve MP Grafik Dedikdiyede Akıllarda Harika Grafiklerden Bahsetmiyorum Cryengine 3 Gibi Bir Grafik Motoru İle Yapılmış Bir Oyunun Grafikleri Benim İçin Yeterlidir Pc Zorlamayacak Ekstra Parça Aldırmayacak Bir Oyun Olduğu Zaman Ve MP İle Senaryosu Harika Derece Olursa Ve En Önemlisi Türkçe Olursa O Oyun 200TL Olsa Alırım.

Aynen ekstra parçalara gerek olmasını bende istemem. Ama TÜRKÇE olursa oyun NASA nın bilgisayar sistemini bile kurdururum eve :p.
  • Evet, devam..
  • Benim için ilk senaryo geliyo ama oynanabilirlikte bi o kadar önemli benim için.
  • Grafik,Fiyat.
  • Senaryoya dikkat ederim son yıllarda çoğu oyunda olmayan şeye.
  • çoklu oyuncu :) birde eklememişsin hatırı sayılır seriler ;)
  • Hem senaryo hem de çoklu oyuncu ama co-op, multiplayer çok önemli değil oyunun senaryosunu co-op oynayabiliyorsak o oyun kaç para olursa olsun gidip alırım.
  • ben genellikle multiplayerı guzel olan oyunları alırım cunku otekı oyunları korsan oynuyorum
  • Grafikler konusunda grafikler çok iyi olmasa da tatmin edici olmalı, senaryosu kesinlikle önemli iyi bir senaryosu olan bir oyunun rekor kırması an meselesi.
  • "İsim" seçeneği eklendi.
  • quote:

Benim İçin Önemli Olan Grafik Senaryo Ve MP Grafik Dedikdiyede Akıllarda Harika Grafiklerden Bahsetmiyorum Cryengine 3 Gibi Bir Grafik Motoru İle Yapılmış Bir Oyunun Grafikleri Benim İçin Yeterlidir Pc Zorlamayacak Ekstra Parça Aldırmayacak Bir Oyun Olduğu Zaman Ve MP İle Senaryosu Harika Derece Olursa Ve En Önemlisi Türkçe Olursa O Oyun 200TL Olsa Alırım.

oyle oyun varsa bızede sole
  • Grafik, çoklu oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vergosa

quote:

oyle oyun varsa bızede sole

Ölebir Oyun Olsa Niye Burda Bunlar Olsa Diyim Mantıklı Konuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.