Şimdi Ara

Oyun alıcam (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: khanjui

Battlefiled 3 Premium paket al. Multisi baya götürür.

Şu zamana kadar oyuna bir kez para vermedim verseydim alacağım ilk 3'ün içerisinde olurdu kutulu bf3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Black Ops 2 hiç önermiyorum PC için almanı. Yine hileci doluşucak bir değişiklik yok! bkz. cod-mw2 , cod-mw3.

Onun dışında Borderlands 2 oynamadım ama güzel deniyor.

Moh:W'nin BSC'de beta incelemesi oldu oyun çöp olduğu anlaşılıyor bence almayın.

Zamanında Bf3'dede aynı sorunlar vardı.Ama düzelttiler.Bence alsın MoH'u.Eğer parası varsa Black Ops 2'de alsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Black Ops 2 hiç önermiyorum PC için almanı. Yine hileci doluşucak bir değişiklik yok! bkz. cod-mw2 , cod-mw3.

Onun dışında Borderlands 2 oynamadım ama güzel deniyor.

Moh:W'nin BSC'de beta incelemesi oldu oyun çöp olduğu anlaşılıyor bence almayın.

Zamanında Bf3'dede aynı sorunlar vardı.Ama düzelttiler.Bence alsın MoH'u.Eğer parası varsa Black Ops 2'de alsın.

Şimdi EA en boktan şirket olduğu için artık isterse 1 dolar yapsınlar almam. Adamlar Limited Edition (BF3) alanlara kazık attılar Premium çıkardılar. Şerefsiz firmanın önde gidenidir. Cs:Go falan alsın daha iyidir. 15 dolar DLC ekstra parası bile yok. Hâlâ Valve'in en iyi firma olmadığını bilen var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.