Şimdi Ara

Oyun açtığımda Monitor sinyali kayboldu diyor, ama windows hala açlışıyor,ekran kara.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun açtığımda monitörde sinyal kesiliyor karanlık oluyor, fakat windows sesleri falan geliyor arkadan, pc hala calısır durumda.

gtx980 ekran kartım, asus 2k rog monitör... Başka monitörde denedim, aynı sıkıntı var. Yani sorun Monitörde değil.

ekran kartı yerine anakart ekran kartına taktım, sıkıntı çözüldü, yani sıkıntı gtx980 de :( ..

daha 1 ay oldu alalı, bugune kadar birşey yoktu , bugün birden bu sorun çıktı. garantisi devam ediyor vatandan, götürüp direk değiştiriyimmi ? yoksa yapmam geren birşey var mı? Power supplyim 750w gayet yeterli.

• eren441 kullanıcısına yanıt
    Ekran kartınızın son güncel driverlerınızı kurup denedinizmi ?

Hangi işletim sistemini kullanuyorsunuz ?
  • Yüksek ihtimalle üretim hatası olabilir veyahut yazılım problemi ama büyük ihtimal yazılım kaynaklı sorun çünkü oyuna girince kapanıyor normalde çalışıyor yanlışmıyım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartı driver güncellemesi olabilir, eğer bu bilgisayar notebook ise chipset hatası olabilir, bir çok driver,önce intel sonra ekran kartı üreticisi driveri kuruluyor. Bu bağlamda aygıt yöneticisinden driverleri kontrol edip tekrar not edermisiniz
  • evet, format attım düzeldi, umarım tekrar olmaz cok gıcık bir durum :( yazılımsalmış demekki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.