Şimdi Ara

oyun açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler oyuna giriyorum lol logosu öylece kalıyor client açılmıyor bunun çözümünü biliyormusunuz?

• bugsplat kullanıcısına yanıt
    oyunu 2-3 kez açmaya çalış yani sürekli bas sonra başka bir pencerede oyun açık diyecektir,demesi lazım

Bekle açılması lazım olmadı görev yöneticisinden oyunu kapaa tamamen,ama tamamen işlemlerden kapa yani
    tekrar açmaya çalış olması lazım
  • Aynı durum bende de var şuan, program ynaıt vermiyor, giremiyorum oyuna
  • aynı sorun bende de vardı 1 hafta kadar oynamadım 1 hafta sonra kendiliğinden düzelmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikozangoc

oyunu 2-3 kez açmaya çalış yani sürekli bas sonra başka bir pencerede oyun açık diyecektir,demesi lazım

Bekle açılması lazım olmadı görev yöneticisinden oyunu kapaa tamamen,ama tamamen işlemlerden kapa yani
    tekrar açmaya çalış olması lazım

denedim another client falan bişey ler diyor tamam diyorum normalde açılıyordu. işlem yöneticisinde oyun yok zaten
  • yardım edebilecek yokmu? hearthstone ve dark souls tan başka bişey yok oynayabilecek ya
  • up
  • Görev yöneticisinden işlemlere gir, lol_client ya da lol_launcher vardır onları kapat. Sonra tekrar dene.
  • bugsplat kullanıcısına yanıt
    işlem yönetcii açtığında pvp.net kernel i kapaman lazım dostum
  • denemedimmi sanıyosunuz araştırırken kerneli aç diyorlardı onu açmadan işlemlerde kernel çıkmıyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.