Şimdi Ara

OYNARKEN EN ÇOK KORKUTAN OYUN... (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
1
Favori
26.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • doom 3 harbi söylüyorum bana nedense hiç korkunc gelmedi.korku oyunu olarak bence bu konuda silent hill cok iyi.
  • doom 3
  • hıle lıfe oyununda karanlık odalarda yartık ların çıkartıkları ses hele hele borulardaki canavarlar
  • bence her oyunda hiç olmassa bile biraz korkunçluk vardır mariove pacman hariç
  • doom3 ışıkları kapa oyna üstüne tanımam
  • Çok önceden bir oyun vardı hatta filimi de vardı ormanda geçiyor elinde testere motoru vardı ağaçlar filan canlanıyor hatırlayan var mı bu oyunu
  • doom 3de nerden ne çıkcağı bariz belli.atari salonlarındaki shoot em uplar gibi oynadım bitirdim onu ben
  • doom3.iğrenç bir oyun olmasına rağmen bazen tırsıyordum.
  • Dark messiah of Might and Magic bir de Bioshocktan korkmayı düşünüyorum
  • prince of persia warrior within'de çıkan ve oyunun sonuna kadar sizi ara ara koavalayan dahaka adlı bir boss bi de geleceği zaman oyundaki efeklerden ve ve değişen müzikten bunu anlayabiliyorsunuz.tabi 8 kere bitirince korkunuz fln kalmıyo artık
  • Bioshock oynuyorum tırsıyorum.Karanlık odalar, adamların gülme ssesleri .Bi karanlık odaya giriyosun ilerden hızlı bişey geçiyo gülüyo korkuyosun.Bazen ruh fln görüyon.Tırstım yaaauw.
  • System shock 2

Kafayı yemiş psikopat bilgisayar SHODAN' ın thing ile birleşmesinden sonraki cızırtılı içide küçük kız sesi ve ürkünç tonlarıda barındıran ses tonunu duyduğunuzda insan bir tuhaf oluyor.

Vede Undying.

Hakkettiğini bulamayan oyun.Son canavar hariç gayet etkileyici idi.Bir Howler ' ın yaklaşması ve size pençe atması adamı baya bir sarsıyordu.

http://video.google.com/videoplay?docid=8245395773689450150&q=system+shock+2&total=176&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diabelica -- 10 Eylül 2007; 16:58:03 >

• football manager ben fm de maça çıkarken acayip korkuyorum ya erken gol yersem ya yenilirsem ya kırmızı kart görürsek ya elenirsek vb. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • ne fear ne doom 3 nede başka bişey....

önce bi yiyosa "PENUMBRA OVERTURE: Episode One" oynayın bakalım...

ama yok öyle güpe gündüz.....gece kapılar ışıklar kapalı kulaklıkla oynıcanız.....bu arada sabah için de bi tane vasiyet hazırlamış olun önceden....
  • NFS CARBONDA DAĞDA DRİFT YAPARKEN ADAMLARLA BİR ATIYORUM AŞAĞIYA YUSUF GEL LAN YUSUF KURTAR BENİ GİBİ HALLERİ OLUYOR

YA ARKADAŞLAR PARDON KONUYLA İLGİLİ DEĞİLMİŞ BENİMKİ BENCE

SİZ
    CE

Saygılarımla

Gizliajan03

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizliajan03 -- 11 Eylül 2007; 13:42:15 >

• Aliens vs predator 2 de marin ile oynarken bayaa tırsıyor insan , lavuk alien ların ne zaman çıkacağı belli olmuyor. Ayrıca half life 1 de de aniden çıkan heard crab ler insanı hoplatıyordu.
  • doom 3 diycem ama o da aman aman korkutmadı.oyun ici ışık yetersiz oldugu icin gece oynamak zorunda kalıyodum.sabah 5e 6ya kadar oynuyodum ama cok da korkutucu degildi.bi tek telsizden gelen çığlıklar etkileyiciydi.
  • Bu arada dark messiahta son bölümde büyük bir kalenin içine giriyoruz burası çok üpertici bir yer. Etraf çok karanlık ve yerin dibini göremiyorsunuz. Aşağıya doğru bakınca insanın içi ürperiyor. Ara ara duyduğum çığlıklarda dolayı gece oynarken tırsıt oldum.
  • tabiki F.E.A.R...
  • Uplink:Hacker Elite herhangi bir banka accountu hacklediğimde yada bir server göçerttiğimde acaba yakalanıcakmıyım diye acayip tırsıyordum.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.