Şimdi Ara

Oxi marka kasalar nasıl kulanan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oxi marka kasa kullanan varsa, nasıl bir kasa olduğu konusunda bilgilerini paylaşırsa sevinirim. Aşağıdaki kasayı almayı düşünüyorum da o yüzden

Oxi KSO-6113W ATX Kasa
    KASANIN ÖZELLİKLERİ
    Power Supply: 460 Watt, 20+ 4 PIN,
    SATA POWER: Girişli
    Diğer Özellikler : Ön panel 2*USB/Audio Digital gösterge (fan,hdd,saat,ısı)
    Fan : 1 Adet Egzost Fan(hız kontrollü)+Airduct
    Fan: 1 Adet FAN (PCI-EX Slotu hizasında)
    Genişleme Yuvaları: 4*5.25"/1*3.5"
    Ex.: 5*3.5"
    Kart Slotları: 7 Adet
    Form Factor: ATX
    Diğer: Yan panel
    Özellikler: 2*USB/Audio
    Boyutlar: (Y)440 (G)460 (D)190 mm
    Saç Kalınlığı: 0.7 mm
    Ağırlık: 8,7 KG
    fiyatı :80 YTL.
    resim:
    http://www.yeterkiiste.com/wcsstore/YeterkiIste/images/products/0102/4_0102200000.0231.00018.01.jpg

• Ben zamanında Oxi Samurai kasayı beğenmiştim ama almadım gittim AOpen h600b aldım gayet de memnunum

Psu tabi ki gerçek değil malzeme kalitesi de kötüymüş sonradan öğrendim plastik gibi bir madde kasa

Ama dizaynı hoşuma gitmişti

Senin gösterdiğin kasanın da pek albenisi yok daha iyisi alınabilir
  • kaliteli değil...aopen yada coolermaster'ın 60-70$+kdv seviyesindeki anakartlarına bak...aopen'ın daha düşük fiyatlı modelleri de var ve fsp marka gerçek psu'lara sahipler...
  • öyle diyorsunuzda arkadaşlar sistemimde 6600gt ekran kartı var ve en aşağı 400 W güç kaynağı olan bir kasa gerekiyor. oxi kasada 460w güç kaynağı. dijital ekran. fan kontroler var. psu belki gerçek 460W olmayabilir ama 400w güç verir herhalde. Bende FSP'nin 300 W PSU'su vardı. Sitesinde toplam gücün 280 W olduğunu gördüm.
    Şimdi bir asus aopen yada colermaster ksasya 150 200 dolar vermek bana pek mantıklı gelmiyor.
  • coolermaster centurion 5-bs'yi 74$+kdv'ye alabilirsin...gerçek 350w coolermaster psu'su var...kasa aynı zamanda son derece şık...
    http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=1545
  • oxi alınmaz.. 10 dolar daha koy üzerine asus al.. ya da 20 25 dolar koyup coolermaster al bence..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.