Şimdi Ara

OWN3D TV HATASI ÇÖZÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende konularda bagrındıktan sonra bilinen bir yöntemle çözdüm
    Hotspot u indirin kurun çalıştırın aşamalar bunlar :)

Hadi iyi seyirler

• 30-40 Kb hız ile streami takılmadan izleyebileceğini sanmıyorum
  • suan hiç takılmadan hotshot ı izliyorum twchteki draven i izlemekten bıkmıstım artık.
  • arkadaşlar kesin çözüm şudur hotspotu açın stream gelsin sonra hotspotu kapatın dns falan da olsa her türlü izlersiniz haydi kolay gelsin bu kıyağımı unutmayın
  • teşekkürler işe yarayan bir program
  • Sıkıntının kaynağını bilen varmı? Sadece Türkiye'ye özel bir durum mu yoksa yabancılarda da var mı?

Geçen birisi Fenerbahçe'nin maçını yayınlıyordu own3d'da. İllegal ayağına engellemiş olmasınlar? Bir own3d zevkimiz vardı oda gitmesin. :(
  • türk iplerini banlamışlar
  • own3d.tv'ye ait çerezlerinizi silin ve hotspot shield ile bağlanın ve stream açılınca hotspot'ı kapatın, yeni bir çerez aktarılmayacağı için yayın devam edecektir.
  • şuda güzel kimse ne hakla bir maç yüzünden koskoca owned tv yi yasaklamışlar diye sormuyor buna nasıl haklarıda var demiyor gayet normal bi durum gibi karşılıyor nasıl gireriz diye yollar arıyor... toplumca bu şekilde davrandıkça daha çok siteler yasaklanır... yasaklansında boyle topluma fazlada bence. vede şükretmek lazım lol gibi oyunlar çocukların gelişimini etkiliyor diye oyunların ip lerini yasaklamadıkları için. yasaklasalarda zaten kimse neden yasaklıyorsunuz da demez nasıl gireriz diye yollarını arar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasc1453 -- 29 Eylül 2012; 1:24:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasc1453

şuda güzel kimse ne hakla bir maç yüzünden koskoca owned tv yi yasaklamışlar diye sormuyor buna nasıl haklarıda var demiyor gayet normal bi durum gibi karşılıyor nasıl gireriz diye yollar arıyor... toplumca bu şekilde davrandıkça daha çok siteler yasaklanır... yasaklansında boyle topluma fazlada bence. vede şükretmek lazım lol gibi oyunlar çocukların gelişimini etkiliyor diye oyunların ip lerini yasaklamadıkları için. yasaklasalarda zaten kimse neden yasaklıyorsunuz da demez nasıl gireriz diye yollarını arar..

youtube ve own3d gibi paylaşım sitelerine erişemiyorum. söylediklerin anlamlı şeyler yasağı delmeye yönelik hareketlerden önce neden olduğu konusunda bilgi sahibi olmak ve gerekiyorsa sorgulamak gerekiyor.

fakat şükür kavramına katılmıyorum; şöyle ki insanlar hakkı olanı almıyorsa, eksik alıyorsa, yasak koyuluyorsa şükretmek-razı olmak söylediklerinle biraz çelişkide kalmış. gelir seviyesinin altında yaşayıp karnının doyduğuna şükretmek gibi (zaten hakkından azına tamah ediyorken) ulan zaten o benim :)

ne yazık ki elimizden hiçbirşey de gelmiyor ses yükseltmek, protesto etmek barınmıyor lugatımızda.

kaval çalmayı bilen birkaç kişi için zor olmuyor KOYUNları gütmek, hiçbir zaman.

saygılar, senin gibi aklı başında adam görmek şu ortamda güzel.

• türk ip lerini yasaklasalardı site hiç açılmazdı kanımca sorun farklı görünüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasc1453

şuda güzel kimse ne hakla bir maç yüzünden koskoca owned tv yi yasaklamışlar diye sormuyor buna nasıl haklarıda var demiyor gayet normal bi durum gibi karşılıyor nasıl gireriz diye yollar arıyor... toplumca bu şekilde davrandıkça daha çok siteler yasaklanır... yasaklansında boyle topluma fazlada bence. vede şükretmek lazım lol gibi oyunlar çocukların gelişimini etkiliyor diye oyunların ip lerini yasaklamadıkları için. yasaklasalarda zaten kimse neden yasaklıyorsunuz da demez nasıl gireriz diye yollarını arar..

Hocam alıştık artık biz bu durumlara, yakında oyunların iplerini de engellerler.
  • Beyler Bendede Şöyle Bi Durum Var Mozilla ile Hiç Sorun Olmadan İzleyebiliyorum Ancak Chrome'dan İzleyemiyorum ? İzleyemeyenler de Chrome mu Kullanıyor ?
  • Hotspot kurmaya gerek yok. Ben Google DNS kullanıyordum, arkadaşların önerisi üzerine DNS ayarını otomatik yaptım. Düzeldi. Sorun yaşayan arkadaşlar DNS ayarını otomatik yapsınlar.
  • Dns ayarı otomatik olsada olmuyor
  • Bende açılmıyordu fakat dns ayarlarımı otomatik yaptım artık açılıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.