Şimdi Ara

otrivine kullanip faydasini gormeyen?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • basliktaki gibi ilac hic ise yaramadi , ilk gunler guzeldi sonra tamamen tikadi :-D doktorda hic bisey diyemedi , acaba ilk bnmiyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 2 saatte bir kullan
  • otrivine dışındakiler işe yaramıyor bendede. heralde piyasadaki en iyi nazal sprey
  • Hiçbir işe yaramıyor, burnum ne zamandır tıkalı, kaç defa kullandım ama işe yaramıyor.
  • ne zamandir acilmiyor , nasiil bi ilac bu aksiine tikiyor
  • iliadin deneyim birde bakalim.
  • Aferin öküz gibi sıkıp burun dokuna hasar vermişsin, ameliyat masasına hadi bakalım. Geçmiş olsun şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

otrivine dışındakiler işe yaramıyor bendede. heralde piyasadaki en iyi nazal sprey

Aynen tek O acıyor burnumu

• Ben burnumdan umudu kestim artık,kendi halinde takılıyor,hiç kullanmıyorum.Spreyler de sürekli kullandırtıyor kendini,o rahatlığa alıştıktan sonra sürekli sıkmak istiyor insan,bağımlı oluyorsun.Kaptırmayın kendinizi.
  • ne ameliyati ya , kullanmaya ara verdim , cok hafif tuzlu suyla yikiyorum , baska yontemi varmi bunun?
  • 5 gün kullanıp 10 gün ara verin ve yatmadan önce 1 kez 2 burun deliğine sıkın.Benim genelde yatmadan önce tıkanıyor doku şişmesi sorunu var bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

Ben burnumdan umudu kestim artık,kendi halinde takılıyor,hiç kullanmıyorum.Spreyler de sürekli kullandırtıyor kendini,o rahatlığa alıştıktan sonra sürekli sıkmak istiyor insan,bağımlı oluyorsun.Kaptırmayın kendinizi.

tedavisii yokmu bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 24google

5 gün kullanıp 10 gün ara verin ve yatmadan önce 1 kez 2 burun deliğine sıkın.Benim genelde yatmadan önce tıkanıyor doku şişmesi sorunu var bende.

artik acmiyor ama???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.