Şimdi Ara

Otopark yeni Audi A4 testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.otopark.com/2016/07/hamlet-audi-a4-1-4-tfsi/
    Test buradan girip bakabilirsiniz bence güzel bir inceleme olmuş.

• 1.4 Yerine 2.0 ın fiyatını yazmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

1.4 Yerine 2.0 ın fiyatını yazmışlar

Bu test aracı ağzına kadar dolu, ondan öyle fiyatı, yoksa o parayı 1.4 A4'e verecek bir Allahın kulu yoktur, dod.com.tr'de ondan ucuz yeni kasa 2.0 TDI'lar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

1.4 Yerine 2.0 ın fiyatını yazmışlar

Bu test aracı ağzına kadar dolu, ondan öyle fiyatı, yoksa o parayı 1.4 A4'e verecek bir Allahın kulu yoktur, dod.com.tr'de ondan ucuz yeni kasa 2.0 TDI'lar var

Alıntıları Göster
    dsg li tipsiz a4 incelemesi,aman tanrım

• İç mekan çok kaliteli ama 😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemtuz

İç mekan çok kaliteli ama 😊

W205 C, bundan daha kaliteli.
  • Test aracinca CC yok, vag'in şu ölü topragini ne zaman atabilecegini cok merak ediyorun.
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    katılıyorum size
  • Bence fiyat yanlış 140 küsürden başlayan bi araba bu kadar pahalı olamaz 2.0 tdi motorun fiyatı bu bence bu arada araba görünüş olarak çok zayıf eski kasalardan b6 kasaya benzettim bi giriym bakıym dedim b7ye çok benziyomuş b8e de çok benziyor audi şu a4ü bi türlü albenili yapamadı jettadan hallice bi tipi var arabanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Test aracinca CC yok, vag'in şu ölü topragini ne zaman atabilecegini cok merak ediyorun.
    otoparkın bütün testlerini seyrediyorum ama sanırım artık daha sık test yaptıklarından dolayı eskisi kadar özenmiyorlar.Fiyat , donanım ve teknik konularda net şeyler söylemiyorlar.
    Bu testi yaparken fiyat donanım ve rakiplerinin fiyat donanımı konusunda bilgi vermeleri lazımdı.Bence bu aracın belirttikleri fiyatında dabir hata var 200 binib üzerine çıkacak bir ekstra yok araçta,bazı arkadaşların dedikleri gibi fiyat dizel versiyonunun fiyatı olabilir.
    Çünkü f30 40.yıl m paketiyle 180 bin civarı.mercedes c serisinin dizel amg sini 200 binlere veriyorki oldukça dolu araçlar
  • Arkadaşım geçen hafta A6 2.0 TDI yi 268 e aldı, sıfır km doğuş otodan hem de Quattro.

236 ya bunu almak inanılmaz bir kazık yemek demektir.
  • kkvan kullanıcısına yanıt
    Arkadasinizda iyi kaziklanmis dogus iste
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    Hız sabitleyici bile yok, şerit takip yok, gözlüklük yok, anahtarsız giriş yok, park assist yok neresi ağzına kadar dolu ? Led far, deri koltuk sunroof ve ses sistemi ekleyince araba ağzına kadar dolu mu oluyor ? Bunları Seat Leon'da da alabiliyorsunuz. Bu fiyatın savunulacak hiçbir tarafı yok 2.0 bile olsa çok yüksek fiyat. Hala neyini savunuyorsunuz bu kadar fanatik olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dörtçeker -- 2 Temmuz 2016; 16:35:49 >
  • ogulcansnmz kullanıcısına yanıt
    Çok beğendiğim modellerden ve Eren Tekin in testi açıkcası biraz hevesimi kaçırmıştı, haber için teşekkür
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Çok beğendiğim modellerden ve Eren Tekin in testi açıkcası biraz hevesimi kaçırmıştı, haber için teşekkür

Önemli değil
  • dörtçeker kullanıcısına yanıt
    Videoyu izlemeden yorum yaptım, bu test aracı daha önce diğer basın organlarında vardı, ve fiyatının bir hayli yüksek olduğu söyleniyordu, donanımlarını tek tek incelemedim, saçma sapan eksiklikleri varmış evet, bende aşırı pahalı olduğunu düşünüyorum savunduğumu nereden çıkardınız?
    Bundan daha ucuza 2.0 TDi'ların olduğunu belirttim varsın birkaç donanımı olmasın, hem dizel hem 2.0 vergisi yüksek hem fazladan 50 beygiri var. Dod'ta 4-5 araç var girin bakın. Audi markasını savunmam, A7 hariç diğer araçlarını sevmem, BMW, Mercedes ve Volvo araçlarının ardından 4. Sırada tercihim olacak modelleri var.

Doğuş Premium kazığını iyi iteliyor anlaşılan, arabada S Line paket ve göstergelerin ordaki gelişmiş ekran harici dolu denilebilecek adam gibi donanım yok. Kalite konusuna da katılmıyorum, kapı altlarını ve torpido kapağını hala sert plastik yapıyorlar...
  • Çok pahalı be Ne satıyonuz zalımlar. Altı üstü 1.4 turbo benzinli dsg araç. Alan hayrını görsün ama bu paralara çıkınca zilyon tane seçenek var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Videoyu izlemeden yorum yaptım, bu test aracı daha önce diğer basın organlarında vardı, ve fiyatının bir hayli yüksek olduğu söyleniyordu, donanımlarını tek tek incelemedim, saçma sapan eksiklikleri varmış evet, bende aşırı pahalı olduğunu düşünüyorum savunduğumu nereden çıkardınız?
    Bundan daha ucuza 2.0 TDi'ların olduğunu belirttim varsın birkaç donanımı olmasın, hem dizel hem 2.0 vergisi yüksek hem fazladan 50 beygiri var. Dod'ta 4-5 araç var girin bakın. Audi markasını savunmam, A7 hariç diğer araçlarını sevmem, BMW, Mercedes ve Volvo araçlarının ardından 4. Sırada tercihim olacak modelleri var.

Doğuş Premium kazığını iyi iteliyor anlaşılan, arabada S Line paket ve göstergelerin ordaki gelişmiş ekran harici dolu denilebilecek adam gibi donanım yok. Kalite konusuna da katılmıyorum, kapı altlarını ve torpido kapağını hala sert plastik yapıyorlar...
    Arabanın fiyatının çok kazık olduğunu araba Türkiyeye girdiğinden beri söylüyoruz zaten.. Cruise Control ü olmayan 1.4 motor A4 e 236 bin TL bağlamak saçmalıktan ibaret.

Dizayn göreceli ama bence D segmentinin şuan en kötü dizaynına sahip.. İç mekan kaliteli olsada nekadar kaliteli olabilirki kullanılan malzemelerin çoğu B8 Passatla ortak zaten bazı malzemelerde de kalite 1 tık yukarda okadar. D segmenti sonuçta. D segmenti sınırlarının içinde bi kaliteye sahip..

• quote:

Orijinalden alıntı: FinalVerdict93

Arabanın fiyatının çok kazık olduğunu araba Türkiyeye girdiğinden beri söylüyoruz zaten.. Cruise Control ü olmayan 1.4 motor A4 e 236 bin TL bağlamak saçmalıktan ibaret.

Dizayn göreceli ama bence D segmentinin şuan en kötü dizaynına sahip.. İç mekan kaliteli olsada nekadar kaliteli olabilirki kullanılan malzemelerin çoğu B8 Passatla ortak zaten bazı malzemelerde de kalite 1 tık yukarda okadar. D segmenti sonuçta. D segmenti sınırlarının içinde bi kaliteye sahip..

Alıntıları Göster
    Fiyatının Liste fiyatı olduğunu satış fiyatı olmadığınü düşünüyorum

1.4 TFSI Sport donanım,
    S-line Spor Dış
    Matrix LED
    Geri görüş Kamerası
    Bang Olufsen Ses Sistemi
    Virtual Cockpit + Navi
    Opsiyon Jant
    Deri Paketi
    Eşya Gözü
    Ambiyans Ayd

Bu dolulukta araç vergiler dahil 68.500 EUR oluyor, satışta 63-64 EUR olur.
    64 EUR araçta 200-210 TL arasına verilir.

Opsiyon arttıkça tabikide vergiyle vs. fiyat artıyor fakat Audi'de Liste-Satış fiyatında uçurum oluyor.
    Ör: Kendi aracımda 122.000 Liste fiyatı var 97.000 TL'ye aldım

• Bi vag sempatizanlığı var bunlarda ama sorun değil izliyoruz işte.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.