Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Otomotivden elde edilen ÖTV'de rekor artış sürüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
5.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,

Doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!

• mokoko_TR sallamis yine gozunden.

Neymis ithalat ihracat faizine gidiyormus. Demiyorki 1150 odali saray, yazlik saray, kislik saray, bilmem kac tane ucak neyimize? Milyarlarca dolar gomulen suriyelilere verilen parayi soylemiyor, havaalanina, otoyola verilen garanti ucretleri gozu gormuyor. Sehir hastahanelerine 20 yil verilecek garanti ucreti soylemiyor ustelik herhangi bir sorunda londra mahkemelerinin yetkilîoldugunda bilmez.

Senin dedigin sozu aynen yaziyorum, anlamadigin konunun altina yatmicaksin.

Benide engellemis duduk makarnasi birisi alintilasinda dediklerimi yapistirsin gozune.

• Sadece otomobilden bir yılda alınan ÖTV vergisi ne kadar ?
    Yilda toplanan toplam vergi ne kadar ?
    Hazinenin yillik harcamasi ne kadar ?
    Bunlari yazacak var mi merak ediyorum bütçede ne kadar önemli bu otomobil ÖTV si.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O değilde Türkiye ye geleli 5 gün oluyor 50 bin dolar bozup ev alamıyorum Adana da çöplükten hallice evler 300 bin zemin kat bodrum hayvan ahırı gibi katları 200 den aşağı satan yok 3 yer gezdim emlakçı sahtekar çıktı binbir tane oyunlar evi rağbet görüyor havas vermek için emlakçı kendi adamlarını alıcı gibi önümüze servis etti pes yuh kahretsin ar namus hiçbişe kalmamışı

• bu millete az. daha çok lazım. nasıl olsa vergilerim nereye gidiyor diye soran yok.

• Ulan şu toplanan vergiler bir iki yıl düzenli harcamalar yapilarak kullanilsa 400milyarlik dış borç kolayca kapatilirda nerdee

• C-AyaR kullanıcısına yanıt
    millet ne yapsın?? araba ihtiyaçtır, ev ihtiyaçtır, telefon ihtiyaçtır.. sigara içmeyiz, alkol içmeyiz, gezmeye çıkmayız.. ama işe hergün nasıl gidelim, geç kalırsan bir iki işten atılırsız, ev yerine çadır mı kuralım(ki çadır kuracak yerde yok, yer olsa çadır fikrini ben değerlendirim), telefon yerine dumanla mı haberleşelim..

• Duyan da sadece otomobilden vergi alınıyor sanacak

• Yav anladık niye sürekli aynı bildirim geliyor tamam ÖTV var anladık

• Şimdi cehapeliler gelir şikayete. Kardeşim var ki veriyoruz elhamdülillah paramiz çok keşke vergiler daha yüksek olsa ak partimiz daha zengin olsa. Fakirsen internetin bile olmayacak bir kaç seneye öyle muhalif konusamayacaksiniz inşallah. Muhalifler sizin yoksa bize ne biz keyfizdeyiz ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graywolff -- 16 Eylül 2020; 18:32:12 >
  • Bu haberin bildirimi gelip duruyor, hayırdır?

• 28 defa paylasmanizdaki amac ne ? İnsanlar her bildirimde merak edip girsin diye mi ?

• Uygulamayı siliyorum. Bildirimden bıktım

• Haram zıkkım olsun

• -Yeter abi yeter
    -yetmezzzzzz

• Uygulamayı sildim. Bu ne dakka başı aynı haber.

• Üretim yapmazsan batmaya mahkumsun demektir. Bizde o yolda gidiyoruz. Para olmadıktan sonra insanlar nasıl vergi verecekler?

• tam 8 kez aynı haberin bildirimi geldi mobil uygulamanızdan ezberledim başlığı haberin

• Atma yeter be

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.