Şimdi Ara

Otomobil firmalarının eski işleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
24.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben askerer gideli 15 ay oldu bu yazıya kasımda bile cevap gelmiş
    saolun
  • Güzel çalışma
  • helal be gene ne cıkıyorsa bizimkinde :D
    adamlar ucak motoru yapıyormuş
  • etox

günümüzün güzide otomobil firmalarından birisi olan etox 2007 yılında başlarında araba döşeme iç dış temizlik işinden işi araba üretim işine çevirerek önce test sonra yayın hayatına başlamıştır

firmanın ilk ürettiği spor otomobil olan etox detox shelltox 30 agustos zafer bayramında ilk lansmanını yapıp aylarca beklenecek siparişler almış ve bu başarısını frankfurt araç fuarında da devam ettirmiştir

frankfurtta aldığı olumlu tepkilerle ( mercedes ceo sunun gülme krizinden çatlaması , bmw ceosunun donup kalmasından ve mumya müzesine kaldırılması dahil ) otomotiv dünyasında çığır açmıştır

etox un bu başarıları ve özgün dizaynı diğer otomobil firmalarına esin teşkil etmiştir (direksiyon ön konsol renault ön tasarım faslı bilmem ne )

.................................................

vs vs

alıntıdır :

30 şubat 2014 tarihli zürriyet oto yaşam ekinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 22 Eylül 2007; 12:21:58 >

• bu konuyu iyiki hortlattınız.denizin altında senelerce bulunmayı bekleyen mücevher gibi geldi bana.değerli bilgiler için konuyu başlatan ve değerli

emeklerini veren NitroCharger dostumuza teşekkür ederiz.

NitroCharger gelmiş olmanız lazım askerden.bu paylaşımlar çok kalite ve zevkli konular.lütfen devamını bekliyoruz.
  • süper konu.... şimdi oturup herkelimesnin okucam...
  • aynen katılıyorum bende başlıyayım okumaya
    quote:

Orjinalden alıntı: Chino

süper konu.... şimdi oturup herkelimesnin okucam...
  • Neyse ki benim kullanmış olduğum aracımın firması eli kanlı savaş makinaları işine bulaşmamış....

Otomobil firmalarının eski işleri
  • süper bir çalışma olmuş teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laguna48 -- 8 Aralık 2007; 2:07:01 >
  • Çok güzel emek verilmiş elinize sağlık tam arşivlik arasıra bu konuyu hortlatalım derim üstlerde dursun
  • emeginize saglık güzel bir calısma olmus
  • quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

tofaş eskiden kutu kola tenekesi ve çöp tenekesi üretirdi örnek : kuş serisi
    ama artık otomobil üretiyor şükürler olsun

:))))))))
  • iyiki hortlatmışsınız valla süper calısma
  • bilgiler icin tesekkürler
  • bu konuyu hortlatmamak ayıp aslında çok güzel çalışma...mercedes bmw o zamanlardan belli etmiş kendini
  • aslinda ust konu bile olabilir neredeyse simdiye kadar girdigim en iyi konu basliklarindan birisi

Helal olsun san nitrocharger

super bir calisma

Emege Saygi.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: altin-orfoz

etox

günümüzün güzide otomobil firmalarından birisi olan etox 2007 yılında başlarında araba döşeme iç dış temizlik işinden işi araba üretim işine çevirerek önce test sonra yayın hayatına başlamıştır

firmanın ilk ürettiği spor otomobil olan etox detox shelltox 30 agustos zafer bayramında ilk lansmanını yapıp aylarca beklenecek siparişler almış ve bu başarısını frankfurt araç fuarında da devam ettirmiştir

frankfurtta aldığı olumlu tepkilerle ( mercedes ceo sunun gülme krizinden çatlaması , bmw ceosunun donup kalmasından ve mumya müzesine kaldırılması dahil ) otomotiv dünyasında çığır açmıştır

etox un bu başarıları ve özgün dizaynı diğer otomobil firmalarına esin teşkil etmiştir (direksiyon ön konsol renault ön tasarım faslı bilmem ne )

vs vs

alıntıdır :

mercedes ceo sunun gulme krizinden çatlaması ve bmw ceo sunun donup kalması

• quote:

Orjinalden alıntı: opn

quote:

Orjinalden alıntı: altin-orfoz

etox

vs vs

alıntıdır :

mercedes ceo sunun gulme krizinden çatlaması ve bmw ceo sunun donup kalması

süper

etox rulz

• Hortlatmak diye ben buna derim
  • asıl buna derim herkesin okuması lazm bence tebrikler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.