Şimdi Ara

OTOMOBİL ALMA MACERAM VE HER KAFADAN BİR SES !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dostlar merhaba öğretmenim .foruma çok sık giriyorum ve konuları takip ederek hem bilgileniyorum hem de hoş vakit geçiriyorum
    daha önce 2003 model 1.5 accentim vardı yazın sattım ve biraz daha modelli araç almak için araştırmalara başladım
    25.000 tl param vardı ve ben çok kararsızdım....neyse sağa-sola haberler verildi her gün nete girilmeye başlandı
    başımdan geçen maceralar şu şekilde :

dizel linea -abi alnır ama km leri yüksek biliyosun 150.000 den sonra dizeller ıı-ıııhhh

1.4 benzinli linea - bu motor bu kasayı mümkünü yok kaldırmaz hele bir de lpgliyse

renault clio 1.2 gitmez 1.5e paran yetmez

renault symbol abi bu araba sana gider mi 1.90 lık adamsın içinde rahat edemezsin hem de çirkin be

accent era -iyi ama ederinden fazla paralar istiyorlar

bütün bunlar söylenirken hep aklıma şu geldi -atının kuyruğunu toplumun önünde kesme kimi uzun der kimi kısa

arkadaşlar sonunda ne yaptın diyenleri görür gibiyim...sonunda kendi içimden geçeni yaptım 2006 renault megane 1.4 benzinli
    23.500 e anlaştım perşembe günü ekspertiz yaptırım alıcam hayırlısıyla... son olarak buna da o kasayı kaldırmaz diyenler çok oldu ama
    kalbimin sesini dinledim diyebilirim....değerli vaktinizi ayırıp okuduğunuz içinde şimdiden teşekkür ederim

• Öncelikle hayırlı olsun umarım kararınızdan sonra üzülmezsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 98 hp 1200 kg kasa için çok az değil, yarışlara katılmayacaksanız sorun yok

• Hayirli olsun, fikir danismak iyi ama her soylenenide ciddiye almamak lazim. Hele o motor o kasayi kaldırmazcilara gel sen kaldir diyeceksin.

• Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız keyifle binersiniz inşallah

• Adamin birinin bir balikci dukkani varmis. Adam tabela asmaya karar vermis once "Burda taze balik bulunur." diye yazdirmis. Gunlerden birgun bi arkadasi demiski tabeledaki burda yazisi bosuna duruyor. Bunu sil gitsin demis. Adam da arkadasinin tavsiyesine uymus. Daha sonra baska bir arkadasi bulunur kismi gereksiz zaten anlasiliyor. Kaldir bunu bosver demis. Adam bu arkadasinin da sozunu dinleyio bulunur yazisini silmis. Ayni olay tabeladaki taze kismi icimde yasanmis. Tabelada kala kala balik yazisi kalmis. En sonunda yan komsusu bari b harfini de sil de alik oldugun anlasilsin demis.

Kissadan hisse milletin her dedigini dinleyip yapmamak lazim Herkesin dogrusu kendine.

• Hayirli olsun,Allah kazasiz belasiz binmeyi nasip etsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı durumu bende Yaşadım fikir almak güzel bişey ama bekara karı boşamak kolay derler Başkasına şunu bunu al demek kolay siz çokta aldırmayın eğer Yaşadığınız yer çok Yokuşlu v.b. Değilse mis gibide yeter o motor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba, bir şey alırken ne kadar çok insana sorarsanız o kadar kafanız karışır. Aklı başında insanlarız, bir şey alıyorsak mümkün olduğunca kimseye haber vermemek daha doğru diye düşünüyorum çünkü zevkler renkler tartışılmaz.
    2 sene önce Alfa Romeo 159 aldım alacağımı bilen tek bir kişi oldu, ne babam, ne kardeşim alana kadar haberi olmadı. Başkaları da biliyor olsa herkes aynı şeyi söyleyecekti eminim, ona o para verilmez, parçası pahalı, ön takımı şöyle böyle, ikinci eli yok falan filan. Ben bu lafları duymak istemediğim için gittim aldım ve iyiki de almışım. O mutluluğu bana başka hiç bir şey yaşatamazdı.

Sonuç olarak aklınıza yatan en doğrusudur.
  • hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun güzel araç almışsınız iyi günlerde binin inşallah

Bende alırken laguna bakıyordum hep kim duysa laguna alıp ne yapacan senin bitirir al renault symbol masrafsız bin dediler ben yine gittim aldım lagunayı çokta mutluyum

Olduki dedikleri gibi olsa bile para benim hata benim başkasının lafını dinleyip pişman olmaktansa kendi hatam ile pişman olurum daha iyi
  • arkadaşlar hepinize değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.içimi rahatlattınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalchin28 -- 6 Ocak 2015; 23:01:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.