Şimdi Ara

OTOMATİKTEN MANUELE ÇEVRİLMİŞ ROVER 216Sİ ALINIR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir araç buldum Rover 216 Si. Araç düzgün duruyor ancak sahibinden öğrendiğim üzere araç otomatikten manuele çevrilmiş. Konuyu açmadan önce forumlara biraz göz attım ama kimisi hiç bir sıkıntı olmaz diyor, kimisi başına bela alırsın diyor kimisi de alınca geri satamazsın diyor. Aklım çok karıştı, o yüzden fikirlerine her zaman önem verdiğim DH kullanıcısına sormak istiyorum;

- Rover 216 Si 'yi nasıl bilirsiniz ?
    - Otomatikten çevrilmiş bir 216Si gerçekten problemli mi oluyor ve satışı çok mu zor oluyor ?
    - Otomatikten manuele çevrilmiş şanzumanlarda sürekli arıza sıkıntısı oluyor mu ?
    - Aracı gösterdikten sonra sorun yoksa almalı mıyım ?

Şimdiden zaman ayıran herkese teşekkür ederim. Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

• Zaten kaç tane 216si var da aralarından şanzıman değiştirilmişini buldunuz,eğer böyle butik araçlar alacaksınız emsal temizlikte olmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Rover bakman bile senin için tamamen macera.
  • Rover dan uzak durun,

Heleki ne olduğu belli olmayan rover dan çok daha uzak durun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana sorarsan Rover alma ama hadi hoşuna gitti aldın.Şanzıman değişmiş Rover bir sıkıntı çıkarmaz expere ustasına götürursün bir problem yoksa binersin

• Valla arkadaslar gordugum kadariyla kimse sevmiyormus Rover ı.. O rakamlardaki araçlar incelendiğinde, donanım, güvennlik, yakıt gibi noktalarda öne çıkan bir araç.. sizin bu kadar karşı olmanızdaki sebep nedir? Benim bilmediğim negatif tarafları olabilir tabiki

• Hocam şöyle söyleyeyim, Rover cidden piyasası hani ağır demek istemiyorum çünkü hiç piyasası olmayan bir araç, ayrıca kimi modelleri hararete yatkın olduğu için insanlar ayrı bir çekiniyor. Üstelik şanzıman değişmiş bir araç, evet muhtemelen otomatik şanzımanı tamir ettiremeyince manuele çevirdiler ama, yarın öbür gün bu arabayı illa ki satacaksınız, satarken dert anlatmak çok sıkıntı. Galericiler bile almayacak arabanızı.

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama piyasası olmayan sağlam, kaliteli araba arıyorsanız Proton, Mazda 323 gibi farklı modelleri göz önünde bulundurun derim.
  • Rover in civic altyapisi kullanan modeli haric diger modellerini irkcilik derecesinde milliyetci olan ingilizler bile satin almiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Majestixxc kullanıcısına yanıt
    Keyif işi piyasa ile ölçülmez. Aklınıza yer ettiyse iyive baktırın keyfini sürün.Araba al sat algısıyla gelen mesajlara fazla takılmayın.Her araba arızalıdır her araba sorunsuzdur.

• zaten duz vitese cevirilmemisini bulamazsin kolay kolay

• 4 yıldır Rover 620si otomatik kullanıyorum. Herhangi bir araç ne kadar arıza çıkarabilirse, herhangi bir marka aracın parçası kaç para tutuyor ise bende o kadar ödedim. Parca sıkıntısıda hiç yaşamadım.

Hatta bazı parçaları, FIAT tan Renault dan bile ucuz. Ben yan aynayı 220 ye alıyorum, Renault Clio 250 ye.

Ama şanzımanı değişmiş bir araç alınır mı ona bir cevabım yok.

Rover alma, son sahibi olursun, macera arama vs diyenler genelde Doblo, Clio, şahin gibi araçlara binen apaçilerdir diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.