Şimdi Ara

Otomatik Cam Kapama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay kadar önce 0 yeni polo aldım ve ne yazık ki arabamda camlar açıkken kilitlemeye bastığımda otomatik kapama özelliği yok. taktırmak istedim vw servisine gittim 450 lira dediler. fakat babamın bir tanıdığı 200 liraya yapabilceğini söledi. sizce güvenip 200e yaptırayım mı yoksa kendi servisinden başka bir yere güvenmeyip gerekirse parayı bayılıp oraya mı yaptırayım? hoşuma giden bi özellik olmasını istiyorum o yüzden..

• Kullandığı sistem aynı sistem ise yaptırın. yok farklı bir sistem kullanıyorsa polonun servsindeki sistemden daha iyi birşey ise yine yaptırın aksi taktirde ypatırmayın.
  • Arabada otomatik cam kapama motorları varsa yani arka camı da düğme ile aşağı yukarı açıp kapayabiliyorsanız 30 TL değerinde bir modül ile bu iş hallolur.
    hadi 30 da işçilik olsun. 60 TL'ye yaptırabilirsiniz.
  • Aksaray'da Vw Passat için 4 cam+soonruf için cam kapama modülü aldık taktırdık 40 tl tuttu..Herşey dahil..
  • 200 tl cok fazla 80 tl ye alabiliyorsun 30 da işçilik olsa 110 tl 100 versen yaparlar
  • orjinal olanlarda camların kapanması için bir kaç sn lock tuşuna basılı tutmanız gerekiyor.mutemelende servisinde yaptıracağınızda böyle birşey olacak fakat sanayide yaptıracağınız için kitleme tuşuna birkere basıp çekmeniz yeterli olacaktır. şahsen orjinali gibi olsun derseniz servisinde yaptırın derim.
  • yani şey durumu yok burda illa ki servisinden yaptır dışardan kimseye güvenme vs?
  • bundan önceki aracıma hepsiburadacomdan aldığım 16 liralık cam modülünü arkadaşıma taktırdım çok güzel çalışıyordu.Benim aldığım modülü sadece ön camları otomatik olanlar içindi ve çalışma mantığı şöyle;Modüle merkezi kilitten bir tetikleyici kablo bağlanıyor sonra marştan bir tetikleyici bağlanıyor.Sonra camları kaldıran butonlara kablo ile bağlanıyor.Sonra cam otomatik kapanırken güvenlik için sıkıştırma derecesi ayarlanıyor.Ve camları teker teker kaldırıyor.Yalnız bir dezavantajı varki bu camları kapatma modülü camlar kapalı iken de çalışıyor ve cam kapalı olduğu için kapatmak için elektirk veriyor ve biraz zorluyor sonra otomatik elektriği kesiyor.Mesela araç çalışırken merkezi kilide bastığınızda çalışmıyor zaten anlamı kalmazdı.Kontak kapalı iken merkezi kilide bastığınızda çalışıyor.Şuanki aracımın 4 camı elektrikli ve bu aracımda da cam modülü var ama sanırım bi sıkıntı var sadece şöför camını kaldırıyor bazen onu da kaldırmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ototube -- 11 Nisan 2010; 22:35:01 >

• Bu cam kaldırma modulundan Merkezi kilit alırken ben de almıştım HB dan
    ANcak taktırdığım usta tavsiye etmem elektrik sistemini bozar camların açık kalır demişti.
    Ben de tırstım taktırmadım
    İnternette genelde sorun olmamış ancak olanlar da var.
    Bunu da iyi düşünmek gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bu cam kaldırma modulundan Merkezi kilit alırken ben de almıştım HB dan
    ANcak taktırdığım usta tavsiye etmem elektrik sistemini bozar camların açık kalır demişti.
    Ben de tırstım taktırmadım
    İnternette genelde sorun olmamış ancak olanlar da var.
    Bunu da iyi düşünmek gerekir.

yapma be usta.. yaz hele bi gelsin de iyice bi düşünürüm :)
  • Arkadaşlar haklı fixat biraz pahalı.Bir tanıdığım doğan aracına 100tl'ye yaptırmıştı.Kapama tuşuna basılı tutuyor camlar kapanıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord_danger

Arkadaşlar haklı fixat biraz pahalı.Bir tanıdığım doğan aracına 100tl'ye yaptırmıştı.Kapama tuşuna basılı tutuyor camlar kapanıyordu.

abi sis farına 900 lira dedi adamlar ya :s çok değil mi? pek bilgim olmasa da bana çok geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.