Şimdi Ara

otomatik araç hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende 2004 model astra g marka otomatik aracım var.araç yokuşlarda geriye kaçırıyor bu durum normalmidir aracı servise göstermek gerekirmi.birde yokuş kalkış sistemi[hill hoder)bu araca takılabiliyormu maliyeti ne kadardır acaba

• astral1975 kullanıcısına yanıt
    Normaldir.

Benim aracım da '97 model otomatik vitesli Vectra. Aynı o da Astra gibi belli bir eğimden daha dik rampalarda araçta hill holder sistemi olmadığı için illa ki geri kaçırıyor.

Sonradan hill holder takılabilinir mi onu bilemiyorum ancak maalesef.
  • acill yardım..arac astra h 2007 1.3 cdti easytronik.sabah aracı çalıştırdım.ekranda f ve ya p harfi yanıp yanıp sönüyo.kutup başını çıkarıp bekledim değişen bişey olmadı.ustayı alıp geldim,bilgisayara bağladık.p1725 pozisyon sensoru arıza sureklı.bu arızayı verdi.usta bana şanzima ait bi sensorün arızası dedi.ve çekiciyle dükkanına goturduk.bi parça söktü.bu parça değişecek dedi..şanzımanın yağıda siyah,bununda değişmesi gerekiyo dedi.bunlar yapılınca,arıza gitmeyedebilir,şanzımana zarar vermiş olabılır dedi.ne yapmalıyım bilemedim.şanzıman gerçekten o parça yuzunden bozulmuş olabılırmı?o parçanın fiyatı ne kadardır?o parça takılınca araç normale donermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hrnyrr46 H kullanıcısına yanıt
    Hocam hata kodunu hatırlamıyorum ama bende f hatası almıştım ve şanzıman yağı değişmişti. Benim hata beyine komut veren beyincik gibi bir parçadan kaynaklanıyormuş ustanın demesine göre çıkma bir parça bulup değiştirdik 600 tl ödemiştim. Fikriniz olsun diye yazıyorum eğer komple beyinin değişmesi gerekseydi çıkma bir beyin 2-2,5 bin kadar tutabileceğini söylemişti usta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.