Şimdi Ara

Otobüsteki Maceralarınız Neler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biz arkadaşlarla cevahir'e gidiyorduk.Yolda otobüs ani fren yaptı bizim arkadaş bir kızın üstüne düştü.Temas oldu mu olmadı mı bilmiyorum.Sonra kalktı kızıda kaldırdı özür diledi falan.Tatlıya bağlandı olay...Sizin var mı böyle maceralarınız?

• Tamam
  •  Otobüsteki Maceralarınız Neler ?
  • Anlaşıldı ...
  •  Otobüsteki Maceralarınız Neler ?
  • genanınax genna blow
  • gözlerimi kapadım,tekrar açtığımda bir baktım bizim dolmuş uçuyo :D
  • Geçende taksime gidiyoz. Abi bir tane kız otobüste göz kırpıyo. Ama öyle böyle değil. Herkez anladı durumu. Ben etrafıma sakıyorum acaba başkasına mı yapıyo diye. Neyse anladım bana yaptığını biraz tedirgin oldum. Herkez kıza bakıp hafif gülüyo falan. Otobüste bi tane imam varmış. Bu durumu o da görmüş tabiki. Kıza bağırdı. Suratına tükürdü. Yıkadı böyle tükürüğle kızı. Seni ters yatırır dü...... dedi. Bütün otobüs imamın peşinden gitti. Bende herkezi karşıma ladım. Kızı yanıma alarak bu kız benim avradımdır dedim. Tabi böyle herkezin ağzından laflar çıkıyo nası iş falan diye. Kızla birlikte bizde herkezin ağzına tükürdük. Sonra onlar bize tükürdü derken kız gitti. Ben yanlız kaldım. Otobüstekiler bana vatan haini gibi baktı. Sonra imam dediki senin bebeğini bi ara getirdi okutalım dedi. ben şaşırdım noluyo diye. Bebeğim yok benim çünkü falan diye gevelerken ağzıma yine türüdü..

Böyle konuya böyle cevap

• quote:

Orijinalden alıntı: 35

Geçende taksime gidiyoz. Abi bir tane kız otobüste göz kırpıyo. Ama öyle böyle değil. Herkez anladı durumu. Ben etrafıma sakıyorum acaba başkasına mı yapıyo diye. Neyse anladım bana yaptığını biraz tedirgin oldum. Herkez kıza bakıp hafif gülüyo falan. Otobüste bi tane imam varmış. Bu durumu o da görmüş tabiki. Kıza bağırdı. Suratına tükürdü. Yıkadı böyle tükürüğle kızı. Seni ters yatırır dü...... dedi. Bütün otobüs imamın peşinden gitti. Bende herkezi karşıma ladım. Kızı yanıma alarak bu kız benim avradımdır dedim. Tabi böyle herkezin ağzından laflar çıkıyo nası iş falan diye. Kızla birlikte bizde herkezin ağzına tükürdük. Sonra onlar bize tükürdü derken kız gitti. Ben yanlız kaldım. Otobüstekiler bana vatan haini gibi baktı. Sonra imam dediki senin bebeğini bi ara getirdi okutalım dedi. ben şaşırdım noluyo diye. Bebeğim yok benim çünkü falan diye gevelerken ağzıma yine türüdü..

Böyle konuya böyle cevap

hocam ciddi ciddi okuyodum bende yaa alttakini sonra gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: 35

Geçende taksime gidiyoz. Abi bir tane kız otobüste göz kırpıyo. Ama öyle böyle değil. Herkez anladı durumu. Ben etrafıma sakıyorum acaba başkasına mı yapıyo diye. Neyse anladım bana yaptığını biraz tedirgin oldum. Herkez kıza bakıp hafif gülüyo falan. Otobüste bi tane imam varmış. Bu durumu o da görmüş tabiki. Kıza bağırdı. Suratına tükürdü. Yıkadı böyle tükürüğle kızı. Seni ters yatırır dü...... dedi. Bütün otobüs imamın peşinden gitti. Bende herkezi karşıma ladım. Kızı yanıma alarak bu kız benim avradımdır dedim. Tabi böyle herkezin ağzından laflar çıkıyo nası iş falan diye. Kızla birlikte bizde herkezin ağzına tükürdük. Sonra onlar bize tükürdü derken kız gitti. Ben yanlız kaldım. Otobüstekiler bana vatan haini gibi baktı. Sonra imam dediki senin bebeğini bi ara getirdi okutalım dedi. ben şaşırdım noluyo diye. Bebeğim yok benim çünkü falan diye gevelerken ağzıma yine türüdü..

Böyle konuya böyle cevap

Ciddi ciddi okudum

• 10 guy vs 1 girl in the bus.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.