Şimdi Ara

ÖSYMyi deşifre ettim ciddi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birşey farkettim bende son 25 yılın testleri var beyler oturdum inceledim özellikle türkçeden birşey farkettim örneğin anlatım bozukluklarının son 20 yılına baktım bu konuyu 2 3 sene aralıklarla bir sormuşlar en son 2013de sorulmuş ondan öncede 2010da bundan şunu çıkardım bu yıl bu konu kesinlikle gelicek saçma olsada görüşüm açın bakın inceleyin soruları 2 3 saat anlıcaksınız ösym bir konuyu 2 3 yılda bir soruyo bu demek oluyor ki 2015de çıkan konular yerine 3 4 yıl önceki konulara ağırlıl verıcek bu yıl sanırım ösymi deşifre ettim aynısı coğrafya içinde geçerli dünyanın şekli ve hareketleri en son 2013de çıkmış büyük ihtimal bu yıl yine çıkar konu dağılımı böyle heralde her 2 3 yılda birkere konular bu sekılde soruluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harleydavidson006 -- 4 Aralık 2015; 21:32:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oooo helall dayım ösymde tuvalet fırçası bu sene tubitak hazırlıcak diyor bu konudaki engin bilgilerinizi söyler misiniz

• harleydavidson006 H kullanıcısına yanıt
    Hocam haklı olabilirsin ama şöyle de bir durum şu anda ygs-lys 2014 ve sonrası şeklinde baya bir tarz değiştirdi o yüzden geçmiş yıllar ne kadar yol gösterici olur muamma yalnız bende şöyle bir fark ettim biraz basit ama çıkmış paragraflarda asıl anlatılmak istenen sorusu bolca var ve geneli baya çelişkili hele uzun paragraflarda tüm şıklar paragrafta geçiyor ama ösym koca paragrafta kısa bir cümlede "öbür taraftan,aslen,unutulmamalı vs." gibi kelimelerle yaptığı ufak görüş manevralarını cevap kabul etmiş muhtemelen çoğu kişi fark etmiştir ama yine de birilerine yardımcı olur belki.

• Sen 98lisin galiba :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.