Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Örümcek konusu ss li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     Örümcek konusu ss li

biraz önce elimi yıkamak için lavaboya gittiğimde kocaman bir örümcek gördüm. tabiiki öldürmedim lavaboda iken resim çekmedim ürkmesin diye. gittim bardakla yakaladım bu fotoları çektikten sonra da dışarı saldım kendisini. başına böyle durumlar gelen arkadaşlar sizde böyle yapın hemen öldürmeyi düşünmeyin.
    edit ikinci resim açılmıyordu umarım düzeltebilmişimdir. mobilim netice de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaform81 -- 29 Haziran 2014; 1:39:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .
     Örümcek konusu ss li

• öldürün beyler aynı durumda onlarda bizi öldürürdü doğanın kanunları bunlar güçlü olan türler ayakta kalır zayıf türler ölür

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam yer lan bu ben olsam terlikle bir etmiştim helal sana

• Bizde hamam böceği çıkıyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reney

öldürün beyler aynı durumda onlarda bizi öldürürdü doğanın kanunları bunlar güçlü olan türler ayakta kalır zayıf türler ölür

YeaaH Adamım

• 2 fotoda netleme yapmamışın olamamış bidaha çek
  • O bardağı bir daha kullanmazdım, ııyyy...

• daha dün, gece 2:30 civarı yarı uyuyor yarı uyanık haldeyim. kolumdan böyle löp löp löp birşey geçti yataktan fırladım ışığı actım avuç içim kadar büyük örümcek. bir anda halıya dogru yürüdü orada durdu. terliği elime alıp yapıştırdım sonra terlikle beraber dışarı attım.
    hani çarşafın üstünden geçse elemem. vücuduma değmesin yanımda uyusun ona bile tamam diyorum ama vücudumun üstünden geçti öyle bir huylandım ki
    5 te uyuyabildim anca ve işede geç kaldım!
  • kolunu içeri soksaydın spider-man olurdun qnq
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthologia

daha dün, gece 2:30 civarı yarı uyuyor yarı uyanık haldeyim. kolumdan böyle löp löp löp birşey geçti yataktan fırladım ışığı actım avuç içim kadar büyük örümcek. bir anda halıya dogru yürüdü orada durdu. terliği elime alıp yapıştırdım sonra terlikle beraber dışarı attım.
    hani çarşafın üstünden geçse elemem. vücuduma değmesin yanımda uyusun ona bile tamam diyorum ama vücudumun üstünden geçti öyle bir huylandım ki
    5 te uyuyabildim anca ve işede geç kaldım!

Zebani yok beyler okuyun

• insan bir tedirgin oluyor evet ama gözgöre göre öldüremedim. hatta ıslanmasın diye elimi banyo musluğunda yıkadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaform81 -- 29 Haziran 2014; 1:43:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.