Şimdi Ara

Orta Bütçe Orjinal İthal Jant ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Seat Leon modeli aracıma 16inc orjinal ithal jant arıyorum ancak bulmakta biraz zorlanıyorum. OZ, Momo, BBS gibi markaların jantları oldukça yüksek fiyatta. 3.000 TL altında malesef bulmak zor. Ayrıca piyasada replika kaynamakta. Dolayısıyla 1.500 - 2.000 TL bandı arasında kaliteli jant önerebilirmisiniz? Ayrıca orjinal distribütör ismi de verebilirseniz çok sevinirim.

• Vag grubu araçlardan çîkma bulsbikirsin. Arabayi 0 alipta janti beğenmeyip değiştiren satan çok. Sahibinden.com , Letgo ya bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtt lere bakacaksın italyan iyidir,, birlas motorsport tarzı firmalar iyi gibi,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redferrari -- 2 Ocak 2018; 16:0:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jantsa yada CMS almaya bak derim her iki firmada büyük firmalara üretim yapmaktalar (OEM).
  • msw lerde olur,, italyan tasarım gerçekten çarpıcı,, bende italyan kullanıyorum, özellikle gençler direk jantlara bakıyor,,

leona uygulanmış örnek

http://www.ozracing.com/gallery/572-msw-25

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio Symbol - çıkma düşünmüyorum hiç yada letgo dan.

Vortex35 - jantmax'a baktım ancak çoğu 18-19inc. Ben orjinal 16inci bozmayı düşünmüyorum. 17inc takan arklarım var, baya yol komforunu etkiliyor. Bir de şöyle bir durum var 16inc bulmak ta cok kolay değil.

redferrari - mtt ve msw markalarını duymadım ama arastırayım hemen.tesekkur ederım. 2017 beyaz leon aldım zaten daha yeni led paketli. beyaz led paketli leona siyah jant süper gider diye düşünüyorum. gönderdiğin örnekteki araç çok güzel olmuş.

malesef ülkemizde orjinal jant bulmak çok sıkıntı. piyasada 90 tane replika var 10 tane orjinal var. adam gibi satıcı bulmak zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

mtt lere bakacaksın italyan iyidir,, birlas motorsport tarzı firmalar iyi gibi,,

Az önce birlas'ın shbnden'deki dükkanına baktım. 16inch bir tane jant var o da transporter icin. saka gibi.

yok mu arkadas adam gibi 16inc siyah jant.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

msw lerde olur,, italyan tasarım gerçekten çarpıcı,, bende italyan kullanıyorum, özellikle gençler direk jantlara bakıyor,,

leona uygulanmış örnek

http://www.ozracing.com/gallery/572-msw-25

OZ çok pahalı hocam. 1.000 Euro'dan baslıyor.

baska lazım bana. bir tık aşağıda.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.