Şimdi Ara

Orta Avrupa Uçak Bileti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar kısmetse bu pazar gününe kadar Budapeşteye gideceğim fakat düzgün uçak bileti bulabilmiş değilim tek yön için 450-500 liradan başlıyor fiyatlar sadece wizzair 200 lira civarında onlarda bagajda sıkıntı yaratıyorlar arkadaşlar bana viyana olur bratislava olur kısacası macaristanın çevresindeki ülkelere ucuz uçak bileti önerebilirseniz sevinirim
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Thailand

Merhabalar arkadaşlar kısmetse bu pazar gününe kadar Budapeşteye gideceğim fakat düzgün uçak bileti bulabilmiş değilim tek yön için 450-500 liradan başlıyor fiyatlar sadece wizzair 200 lira civarında onlarda bagajda sıkıntı yaratıyorlar arkadaşlar bana viyana olur bratislava olur kısacası macaristanın çevresindeki ülkelere ucuz uçak bileti önerebilirseniz sevinirim
    Teşekkürler

Hocam çok geçe kalmışsın, o bölgelere çok seçenek olmadığından uygun fiyat yok.

Wizair'de bulduğun fiyat en iyisi olacaktır, bavulu da eklesen. Onun dışında Pegasus Budapeşte lansman uçuşları başladı, ona bi' bak tarih yetişmiyor ama sanırım. İlla daha uygun bir alternatif lazım diyorsan yorucu olur ama İstanbul'dan Selanik'e otobüsle gidip (90-110 TL) oradan ryanair ile uçabilirsin. Ama çok da değer bir fiyat olur mu bilemedim.

Skyscanner'a from İstanbul to HER YERE şeklinde bir dene istediğin tarihlerde nerelere var.

• Aldım hocam bileti mecburen wizzairden birde büyük bagaj ekledim bilet+bagaj 70 euroya geldi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thailand

Aldım hocam bileti mecburen wizzairden birde büyük bagaj ekledim bilet+bagaj 70 euroya geldi :)

İyi gezmeler. Wizzair'de check-in diğer firmalar gibi değil. Check-in'i online yapıp havaalanına giderken biletin çıktısını mutlaka alın. Çıktı olmadan giderseniz onun için de 30-40 Euro para isterler. Ayrıca bagaj boyutlarına da dikkat etmelisiniz.
  • Sebastianbjk kullanıcısına yanıt
    bavul tahminimce belirtilen ölçülere sığar aynen 2 nüsha şeklinde aldım bilet çıktısını bakalım hayırlısı
  • Sabiha gokcende wizzairde online checkin kaldirildi. Havaalaninda checkin yapiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.