Şimdi Ara

Orphan Black (2013-2017) | BİTTİ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
21
Favori
20.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geç de olsa listeye aldım.Black Sails ile birlikte sırayla izlerim
  • Son sezonlarda kopukluk aceleye getirilmiş yazımlar olsa da genel itibariyle güzel bir diziydi. Tatiana çok iyi oynamış özellikle klonların birbirlerinin yerini aldığı sahneler çok güzel.
  • Dizinin final sezonu Netflix'e eklenmiş. Bir ara başlamayı düşünüyorum listeme aldım konu ilgimi çekti.
  • Netflix'de gezinirken ilgimi çekti konusu da hoşuma gitti iyi ki başlamışım baya sardı.

Başrolde ki hatun güzelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonu bitirdim baya sardı merak uyandırıcı gizemi konusu güzel izlettiriyor.

klonlama olayı ilginç hatun nasıl rol yapmış valla ayakta alkışladim rolden role girmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 sezon izledim.Güzel dizi, sıkmıyor, sürükleyici, tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni başladım da bu bayan S kimdir acaba? Habire kızını bir daha göremezsin muhabbeti yapıp duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emekli diyelim şimdilik az ilerde açıklanıyor.
  • aydogan kullanıcısına yanıt
    Sarah'ın geçmişini biliyor yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi kendimi zorlaya zorlaya sonunda bitirdim. İzleyecek varsa pek tavsiye etmiyorum. Fanboylar kızmasın. Tamam müthiş bir oyunculuk, müthiş bir yetenek, emek var. Fakat ben seyirciyim. Seyirci gözünden bir seyir zevki yok. Senaryo istenileni veremiyor.

• yeni versiyonu için yorum yapacak var mı?

• Moldova_lover kullanıcısına yanıt

Sadece ilk bölümünü izledim, çok içimi açtığını söyleyemem ama devam etmek istiyorum bir ara. Sadece son sahnede içim bi kıpraştı, o da biraz özlem duygusundan kaynaklı.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.