Şimdi Ara

ORJINAL XP YÜKLEMEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm şirket pc de orjinal xp yüklü ama pc çok kasıyo format atmam lazım ama orjinal cd yok bende de copy olan başka bi xp cd si var nasıl orjınalinni bozmadan format atablirim bide içinde ofice programı da var ! yada windows onarma şansım varmı her türlü bilgiye ihtiyacım var tşk ilginiz için şimdiden :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seep2 -- 8 Eylül 2011; 9:00:33 >

• elmimde var ama o başka benim istediğim o lisanslı xp bozmadan atmam lazım yada aynısını amaç orjina lisanslı olması lazım
    2i bi sorum bi program var hep sorun çıkartıyor nasıl onu onarabilirim bi önerin varmı onarcı porgram gibi tşk
  • tam olarak ne anlatmak istediginizi anlamadım da pcnizde yüklü bir program var ama o program sizi rahatsız ediyor yani hata veriyor öylemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: szuzum

tam olarak ne anlatmak istediginizi anlamadım da pcnizde yüklü bir program var ama o program sizi rahatsız ediyor yani hata veriyor öylemi

öyle değil arkadaşın elinde orjinal windows xp var. ama xp'nin lisansını bilmiyor. yani format atarsa orjianl lisansı giremeyeceği için korsan olacak. orjinalliği bozmadan nasıl format atabileceğini soruyor. product key finder gibi bir programla lisansı öğrendikten sonra herhangi bir xp cd'siyle (orjinal korsan farketmez lisans olmadan cd'nin değeri para etmez) format attıktan sonra linsansı girip takrar orjinal olarak kullanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagokafkefkasva

googledan product key finder indir. ücretsiz küçük bir programdır. kurduktan sonra sana şu anki orjinal xp lisansınıda office linsasınıda gösterir. onları bir kağıta not al. sonra format at. ve keyleri tekrar gir.

tşk bilgi için
  • ilginiz için tşk herkese kafamdaki soru netleşti. :)

2. sorum kullanıgmız bi program hep hata veriyor sorun çıkarıyor nasıl onu onarabilir. oda lisanslı silip kurma şansım yok malesef ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagokafkefkasva

quote:

Orijinalden alıntı: szuzum

tam olarak ne anlatmak istediginizi anlamadım da pcnizde yüklü bir program var ama o program sizi rahatsız ediyor yani hata veriyor öylemi

öyle değil arkadaşın elinde orjinal windows xp var. ama xp'nin lisansını bilmiyor. yani format atarsa orjianl lisansı giremeyeceği için korsan olacak. orjinalliği bozmadan nasıl format atabileceğini soruyor. product key finder gibi bir programla lisansı öğrendikten sonra herhangi bir xp cd'siyle (orjinal korsan farketmez lisans olmadan cd'nin değeri para etmez) format attıktan sonra linsansı girip takrar orjinal olarak kullanabilir.

tam olarak anlatmak istediğim buydu güzel açıklama tşk ederim.

• rica ederim. 2. soruda hangi program hata veriyor. bazı programlar help-about kısmında kayıt bilgilerinin hepsini gösteriyor. serial dahil. bazılarını kaldırsan bile seriali silmiyor tekrar kurduğunda aynı serialden devam ediyor. bazılarınıkini kayıt defterinden ismini arattığını takdirde görebiliyorsun. ama program ise o kadar önemli değil. internetten mutlaka key bulup orjianal olarak kullanırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fire.Sword -- 7 Eylül 2011; 9:40:02 >
  • Program dişçilerini kullandığı dline başlayan hasta takip programı programı tıkladıgımda açılmıyor zarzor açılıyor içinde hasta kaytıları var hep nasıl bilgiler silinmeden kurtarabilirim...
    vürüs vardı pcde tarattım sildim ama gene aynı
  • hasta kayıtlarını tuttuğu bilgiler büyük ihtimalle programa ait belgeler veya application data klasörlerinde saklıdır. onları yedkledikten sonra programı kaldırıp tekrar kurabilrsin. yedeklediğin klasörleri de aynı yerlere atarsan sorun olacağını sanmıyorum ama yine de kesin bir yol değil. programdan programa değişiyor. çok önemli dosyalarsa riske atma. gerekirse tek tek başka bilgisayara gir veya programın ayarlarından bilgileri belirlediğin bir yere yedeklemeni sağlayan birşeyler olabilir, biraz kurcala.
  • peki deneyeceğim irkaç yöntem tşk ederim bilgiler için :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.