Şimdi Ara

Orjinal romlu I9001 Galaxy S Plus kullanan varsa bakabilirmi) Çok Acil!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar eğer türkiyeden alınma orjinal romlu galaxy s plus (GT-I9001) kullanıyorsanız arama bölümüne *#1234# yapıp rom,csc bilgilerini benimle paylaşabilirmisiniz? eğer yaparsanız çok mutlu olurum. tşk. :)

• up
  • kolay gelsin s3 mini kullanıcısıyım ama yardım edebilirim sanırım sorunu biraz daha açarmısın
  • android ile ilgili baya bi biligye sahibim.(rom,root,cwm vs.) fakat telefonumu geçen sene aldığımda içinde orj. 2.3.3 gb romu vardı. akıcılık ile ilgili ben bu romdan baya memnundum. sonra nette value pack güncellemesini gördüm. hani şu ics vermemek için çıkardıkları rom. diğer ülkelere gelmişti. rom yüklemeyi öğrenip güncelledim odinle. şuan da zaten avusturya value pack romu yüklü. ama daha sonra türkiye romunu yükleyeyim dedim çünkü garantilik bişi olursa tür romu gerekli ki bi baktım orj romun csc kodlarına bakmamışım. ayrıca galaxy s plus modelinin de türkiye romunun olmadığını, başka ülkenin romuyla türkiyede satıldığını nette öğrendim. bu nedenle bu telefonu orj şekilde kullanan kardeşlerimi arıyorum. yardım edersen sevinirim.
  • şu resimdeki tur romu bana bulabilirmisin?
  • zaten bunun csc kodu tur. yani türkiye sales koduna sahip. sammobileden firmware kısmına girip GT-I9001 yaz türkiye romunu bul indir odinle flashla olur diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acoskunoglu

zaten bunun csc kodu tur. yani türkiye sales koduna sahip. sammobileden firmware kısmına girip GT-I9001 yaz türkiye romunu bul indir odinle flashla olur diye tahmin ediyorum

I9001xxkpu diye aradığımda siz de arayın görün sadece dbt ve xeo romları çıkıyor tur çıkmıyor neden olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensar14

quote:

zaten bunun csc kodu tur. yani türkiye sales koduna sahip. sammobileden firmware kısmına girip GT-I9001 yaz türkiye romunu bul indir odinle flashla olur diye tahmin ediyorum

I9001xxkpu diye aradığımda siz de arayın görün sadece dbt ve xeo romları çıkıyor tur çıkmıyor neden olabilir

şunu öneriyim bu romların birinden biri multi-csc dir. demekki telefonunuz türkiye romu yok. ikisinide deneyin arama menüsünde *#272*imei# yöntemiyle csc değiştirme menüsüne girin tur bulursanız basın düzelir
  • quote:

quote:

quote:

şunu öneriyim bu romların birinden biri multi-csc dir. demekki telefonunuz türkiye romu yok. ikisinide deneyin arama menüsünde *#272*imei# yöntemiyle csc değiştirme menüsüne girin tur bulursanız basın düzelir

teşekkürler baskaları da fikirlerini paylaşırsa sevinirim. bir de tur den baska türkiyenin kodu varmıdır?

• I9001XXKPU 1 tane varmış onu da yükledim. kiesin bizim türkiyedeki telefonlara verdiği rom bu. ama csc lerde TUR yok acaba türkiyenin başka bi kodu varmı ne yapayım?
  • quote:

I9001XXKPU 1 tane varmış onu da yükledim. kiesin bizim türkiyedeki telefonlara verdiği rom bu. ama csc lerde TUR yok acaba türkiyenin başka bi kodu varmı ne yapayım?

resimdeki cscler ile ilgili bi fikri olan varmı acaba türkiye konusunda? s plus telefonunu orj. olarak kullanan arıyorum!

• ensar14 E kullanıcısına yanıt
    Telefonu Almanyadan mı almıştınız ? Ayrıca aradığınız rom sammobile da yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anti aliasing

Telefonu Almanyadan mı almıştınız ? Ayrıca aradığınız rom sammobile da yok mu?

sorunumla ilgilendiğin için tşkler :) telefonu geçen sene seri sonu indirimiyle media markt tan aldım. kiese değer güncellemesi düşmeyince bende odinle avusturya value pack romunu flashladım. ama hem rom bilgilerine bakmadım hemde yedek almadım. şimdide bu telefonun tür romunun zor bulunduğunu öğrendim. nette ve sammobile de tur olarak yok. ama ekteki resmi dün buldum ve I9001XXKPU kodlu romu yükledim ve csc lerde tur olmadığını farkettim. şimdide bu telefonu orj kullananlardan backup bekliyorum.
     Orjinal romlu I9001 Galaxy S Plus kullanan varsa bakabilirmi) Çok Acil! Orjinal romlu I9001 Galaxy S Plus kullanan varsa bakabilirmi) Çok Acil!

• up
  • İki yılı aşkın süredir kullanıyorum bu telefonu ve söylemeliyim ki Türkiye romu berbat.Orjinal romların içinde en iyisi, I9001XXKQO Ors(slovakya) romudur.Şu an ki custom romların hepsinden daha hızlı ve stabildir.Servise vermeyi düşünmüyorsanız bu romu bulup yükleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

İki yılı aşkın süredir kullanıyorum bu telefonu ve söylemeliyim ki Türkiye romu berbat.Orjinal romların içinde en iyisi, I9001XXKQO Ors(slovakya) romudur.Şu an ki custom romların hepsinden daha hızlı ve stabildir.Servise vermeyi düşünmüyorsanız bu romu bulup yükleyin.

sizden ricam türkiye romu ile ilgili bana yardımcı olabilirmisiniz çünkü garantiye vereceğim cihazı yardımcı olursanız cok sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.