Şimdi Ara

Orjinal PS3 var. Guitar Hero oynamak istiyorum ama nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde kırılmamış PS3 var. PES14 oynandı hep. PES oynayan birisi olmadığım için bende 2 gitar konsolu ve guitar hero oyunu almak istedim. Konsolları hepsiburada dan alıcam. Ama oyunu bulamadım gitti. Guitar Hero Metallica almayı düşünüyorum. Bu oyunu nereden bulacağımı yada bence bunu al diyen arkadaşlarımız var ise bana yardımcı olabilirseniz sevinirim...

İyi forumlar.

• Oyunu sipariş ettim de bakalım adam ne zaman kargolayacak...
  • Bolu Beyi kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm kadarıyla Havuz'dan sipariş vermişsin, umarım benim başıma gelen seninde başına gelmez, bir tane oyunu 3 hafta sonra gönderdi.... sen tek oyun satın aldığına göre gitarın var sanırım, eğer yoksa deneyim sahibi biri olarak sana bir tavsiyem olacak kesinlikle kontorland axcess veya pirana gibi markalardan uzak dur, hemde çok uzak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsyncn -- 1 Kasım 2013; 11:32:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsyncn

Gördüğüm kadarıyla Havuz'dan sipariş vermişsin, umarım benim başıma gelen seninde başına gelmez, bir tane oyunu 3 hafta sonra gönderdi.... sen tek oyun satın aldığına göre gitarın var sanırım, eğer yoksa deneyim sahibi biri olarak sana bir tavsiyem olacak kesinlikle kontorland axcess veya pirana gibi markalardan uzak dur, hemde çok uzak..

Axcess marka aldım 2 tane. Onları aldım artık yapacak birşey yok da. Bu oyun gerçekten canımı sıktı şimdi. Havuz dan aldım evet. Kargo hala beklemede bakalım. Gitarları da dün aldım.
  • Bolu Beyi kullanıcısına yanıt
    Bence oyunun gelmediği değil bu gitarlar canını sıkacak şimdiden söyliyeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bolu Beyi

quote:

Axcess marka aldım 2 tane. Onları aldım artık yapacak birşey yok da. Bu oyun gerçekten canımı sıktı şimdi. Havuz dan aldım evet. Kargo hala beklemede bakalım. Gitarları da dün aldım.

Hayırlı olsun hocam.
  • quote:

Gitarlar niye canımı sıkacak buna da bir açıklık getirsen.
  • quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla axess marka gitarlar bazı guitar hero oyunlarını görmüyor ve atlandırma denen sorunu çıkartıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoji

quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla axess marka gitarlar bazı guitar hero oyunlarını görmüyor ve atlandırma denen sorunu çıkartıyor.

Eğer ki öyle bir şey olursa aldığım yer yakın zaten, adam GH Metallica oynama garantisi ile verdi bana. Gider veririm geri.

Bir de ben GH 3 ü indirdim kurdum PC ye. Pena yeri yukarı çalışıyor aşağıya değil. Bunu nasıl düzeltebilirim bir bilgisi olan var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sinoji

quote:

quote:

Eğer ki öyle bir şey olursa aldığım yer yakın zaten, adam GH Metallica oynama garantisi ile verdi bana. Gider veririm geri.

Bir de ben GH 3 ü indirdim kurdum PC ye. Pena yeri yukarı çalışıyor aşağıya değil. Bunu nasıl düzeltebilirim bir bilgisi olan var mı?

options bölümünde lefty seçeneğini kapatırsanı düzelir.

• @hsyncn

Sorun o değilmiş hocam. Sorun gitardaymış. Adam rafında ki gitarı verdi bana böyle üzeri tozlu fln di yıllanmış gibi 2. gitarı sipariş etti. Yeni gelen gitar ise çalışıyor pena kısmı 2 yönede. Diğerini alıp geri gönderdi garantiye. Şimdi yeni gelen ile PC de çalıyorum.

Bu arada oyunum bugün yada yarın elime geçiyor. Kargoya verildi yolda transfer de yazıyordu dün gece.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.