Şimdi Ara

Origin ile ilgili bir hata ...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle tüm dh iyi akşamlar. Sanırsam doğru yere açtım konuyu, eğer yanlış yere açtıysam lütfen bilgilendiriniz.

Evet sorunuma gelelim şimdi. Birkaç ay önce battlefield 4 oynamayı bıraktım ara verdim ve şimdi yeniden başlamayı düşündüm ve battlelog'a girdiğimdi directx11 hatası verdi. Benim de zaten ekran kartını güncellemem gerektiği için hazır onu da güncelleyeyim kasmalar da azalır dedim ve güncelledim. Lakin pc yi otomatik olarak yeniden başlattıktan sonra Origin açtığımda aşağıdaki resimdeki hatayı alıyorum. Lütfen bir çözüm yolu gösterin. Şimdiden teşekkürler ...

Origin ile ilgili bir hata ...

Bu arada ekran kartım Nvidia Geforge Gt420M, bir de amacını anlayamadığım bir Intel Hd Graphics var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doranthen -- 6 Eylül 2014; 22:05:59 >

• İntel hd graphics anakartla birleşiktir.2 ekran kartın var benim gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle mi :D Bir ara çok acı çektirdi ama neyse bağrımıza basacağız artık, peki benim sorunum hakkında bir bilginiz var mı ?
  • Bu arada bir cleaner program vardı onunla beraber kaldırdım, 60 gb lik Origin Games bile kaldırılmak zorunda kaldı, savelerim gitti. Fakat yine olmadı ... Lütfen yardım edin konu günceldir.
  • Lütfen sefil bir şekilde yardımınızı bekliyorum konu günceldir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.