Şimdi Ara

Organik kimya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar organik kimya konusu için konu anlatımı test kitabı alacağım önerileriniz neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fem veya Birey diyorum ben. Piyasada başka düzgün "konu anlatımı" yok bence bu dersle ilgili olarak.

Soru kitabı olarak da Palme Organik Kimya çok güzel, konu tekrarından sonra cuk diye oturtmaya yarıyor konuyu.

EDIT: Ha bu arada bir de konu anlatımı olarak Apotemi'nin kitapçığı var, o da çok güzel. Açıkçası onu da tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spycho -- 2 Nisan 2014; 19:56:13 >
  • Spycho kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Fem veya Birey diyorum ben. Piyasada başka düzgün "konu anlatımı" yok bence bu dersle ilgili olarak.

Soru kitabı olarak da Palme Organik Kimya çok güzel, konu tekrarından sonra cuk diye oturtmaya yarıyor konuyu.

EDIT: Ha bu arada bir de konu anlatımı olarak Apotemi'nin kitapçığı var, o da çok güzel. Açıkçası onu da tavsiye ederim.

Palmeden başka ne önerirsiniz ben geçen sene cozmustum...

• Spycho kullanıcısına yanıt
    Kac günde biter
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

Orijinalden alıntı: Spycho

Fem veya Birey diyorum ben. Piyasada başka düzgün "konu anlatımı" yok bence bu dersle ilgili olarak.

Palmeden başka ne önerirsiniz ben geçen sene cozmustum...

Açıkçası hocam piyasada Palme'den başka Organik Kimya "soru bankası" kitabı duymadım, bu yüzden bilemiyorum. Yani bildiğim tek soru bankası bu dersle ilgili olarak Palme'dir.

quote:

Orijinalden alıntı: okandevrim

Kac günde biter

Hocam kitap ince sayılır, ama soru çözme hızına ve hergün ne kadar çözeceğine bağlı olarak kişiden kişiye değişir.

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.