Şimdi Ara

Ordu maçı Antalya'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beşiktaş-Orduspor maçının siyah beyazlıların cezası nedeniyle Antalya Mardan Stad'ında oynanacağı açıklandı...

Kaynak:http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=102817

Keşke İzmir'de olsaydı

• Allah kahretsin ya niyee nedenn zaten yllardır gelmiyodu yılda 1 sefer görüyoduk takımı bu senede yalan oldu inş. saha bidaha kapanır izmire alırlar diyesim var
  • gavur izmir
  • Allah sizi bildiği gibi yapsın!İzmir takımı yok ligde zaten izleyemiyoruz ne diye Antalyada oynatıyorsun takımı
  • böyle giderse izmiri özerk bölge ilan edecekler.
  • Önce İzmir yükseldi herkesten,heveslendi Beşiktaş'lılar şimdide Antalya diyorlar.Ne var Antalya'da bizim bilmediğimiz ?
  • Beyler Izmir olsa ne fark edicekti ki zaten ? Yanlis hatirlamiyosam saha kapatma cezasi almistik yani takim bos tribunlere oynayacak.hatam varsa duzeltin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

Beyler Izmir olsa ne fark edicekti ki zaten ? Yanlis hatirlamiyosam saha kapatma cezasi almistik yani takim bos tribunlere oynayacak.hatam varsa duzeltin

Evet hatalısın. ama düzeltmeyeceğim. Maç seyircili farklı sahada oynanacaktı.
    nasıl izmirde olmaz yahu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoFear88

gavur izmir

• van da oynatican aslinda , zemini duzgun stad vardir di mi
  • sanırım maçın yerini bjk değil tff seçiyor. İzmir olsaydı zaten ceza değil ödül gibi olurdu.
  • quote:

gavur izmir

• antalyada yaşıyorum izmirde okuyorum ne güzel sevinmiştim izmire geliyorlar diye hevesim kursağımda kaldı antalyada olsaydım şuanda kesin izmir i verirlerdi şansızlık bende
  • Bence güzel bir seçim.Üzülen izmirliler kadar sevinen antalyalılar da var.Hatta bütün cezalar böyle olsa.
  • quote:

gavur izmir

amaç ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tautou

quote:

gavur izmir

amaç ne

Bence kinaye yaptı, benim de aklıma ilk o söz gelmişti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.