Şimdi Ara

Oppo Find 5 resmen tanıtıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 210 gram ney lan? Çüş.

• Hastayım bu tele ya

• Sony Xperia telefonlara ne kadar benziyor. arkası Xperia S'in kopyası. önünden de bakınca diğer Xperia cihazlara benzetiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Levo0

özellikleri harika ama 5.0" ekran nedir ? telefon alıyoruz tablet değil. batarya biraz daha iyi olabilirdi. bence 720p ekran ve 4.3" ekranı olsaydı peynir ekmek gibi satardı bu özelliklerle.

gordugum en bilincsiz ve kotu yorum..yazmak icin yazan tayfa tebrikler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakops.

Bu Çinliler neden hep içe dönük cihaz yapıyor anlamış değilim. Bayağı da çin malı kullanıyoruz. Hani bi kıyak yapsa :)

çinin nufusu yetiyor o yüzden içe dönük üretim ve pazarlama yapıyorlar unutmayalım çindeki nufusu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepivedik06 -- 15 Aralık 2012; 2:29:38 >
  • Ne Zaman Geliyor ? Note 2 almakdan vazgeçtim bu cihaz yüzünden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Ne Zaman Geliyor ? Note 2 almakdan vazgeçtim bu cihaz yüzünden..

Bu cihazın üreticisi olan Oppo, sadece Çin pazarında var diye biliyorum.
    Ancak Şubat ayında buradaki donanımların daha fazlasıyla birlikte 12 MP'lik Exmor RS kamera, yeni Xperia UI ve 2400 Mah'lık pille Xperia Odin geliyor, araştırabilirsiniz. Galaxy S4 ile yarışan bir cihaz olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisional -- 20 Aralık 2012; 21:11:56 >
  • Oppo gittikce buyuyor Bluray player cihazlari sinifinda en iyilerden ve telefonda tasarimi ve ozellikleri ile harika gorunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahkhan

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Ne Zaman Geliyor ? Note 2 almakdan vazgeçtim bu cihaz yüzünden..

Bu cihazın üreticisi olan Oppo, sadece Çin pazarında var diye biliyorum.
    Ancak Şubat ayında buradaki donanımların daha fazlasıyla birlikte 12 MP'lik Exmor RS kamera, yeni Xperia UI ve 2400 Mah'lık pille Xperia Odin geliyor, araştırabilirsiniz. Galaxy S4 ile yarışan bir cihaz olacaktır.

teşekkürler bekliyelim o halde

• on numara olmuş akıyo resmen.
  • güzel makine ama Avrupaya gelmeyecekmiş
  • Kötü java tabanlı bir işletim sistemiyle binlerce resistif dokunmatik ekranlı telefon satıldı ülkemde. Android işletim sistemi açığını kapattı, biraz da malzeme kalitesine dikkat ettiler, süper telefonlar çıkmaya başladı çin pazarında... Bunlar niye gelmiyor memlekete arkadaş...
  • Bu telefondan paralel ithalat seklinde neden getirilmiyor acaba, bu chiaz meizu falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımı çok kibar olmuş gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.