Şimdi Ara

OPPO FİND 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler biz bu telefonu alsak Türkçe yapma şansımız varmıdır?
    1.5 GHz'de çalışan dört çekirdekli Qualcomm APQ8064 Snapdragon S4 Pro platformu, Adreno 320 grafik işlem birimi, 2 GB RAM, 5-inç büyüklüğünde - 1920 x 1080 piksel çözünürlüğünde (441 ppi) dokunmatik IPS ekran, f/2.2 diyafram açıklığına sahip 13 MP kamera, 1.9 MP ön kamera, Dirac HD ses teknolojisi ve 2.500 mAh kapasiteli batarya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remxland -- 28 Mart 2013; 11:25:37 >

• RESİMLER
     OPPO FİND 5 OPPO FİND 5 OPPO FİND 5 OPPO FİND 5 OPPO FİND 5 OPPO FİND 5 OPPO FİND 5 OPPO FİND 5 OPPO FİND 5 OPPO FİND 5 OPPO FİND 5 OPPO FİND 5

• bu telefonu alsam ingilizce bile kullanmay razıyım
  • ben de bunu getirteceğim nisanda arkadaş çinden geliyor, süper bi telefon :)
  • Şimdilik resmi romlarla Türkçe yapma gibi bir şansınız yok. Yarın bir gün Avrupa için çıkan sürümlerinde Türkçe dil desteği varsa ancak o şekilde yapabilirsiniz. Ya da Türkçe içeren uygun custom rom bulmak lazım. Bunun da zor olacağını tahmin ediyorum, ve malesef custom romlar genellikle sorunlu oluyor.
  • ayrıca vivo x1 bulsam bende almayı düşünüyorum ama nerdeeee
  • Beyler çinde kardeşim var istediğiniz tel olursa yardımcı olabilirim.mesajla dönerseniz yardımcı olurum.
  • Türkçe rom birkaç haftaya çıkacakmış resmi forumundan anladığım kadarıyla. isterseniz siz de bakın.
    oppo com sayfasına girin yukarıda forum diye yer var oradan giriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remxland

Beyler çinde kardeşim var istediğiniz tel olursa yardımcı olabilirim.mesajla dönerseniz yardımcı olurum.

Oppo Find 5 beyaz kasa kesin alacağım üzerine mantıklı bir kar eklersenizde farketmez benim için.
    tek derdim kayıt sorunu yaşamamalıyım tel kullanıma kapanmamalı. yazılım olarak türkçe dili zaten çıkacamış o zaman 0 sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banasat -- 19 Nisan 2013; 14:33:37 >
  • Forumda biraz baktım telefonun ne durumda olduğuna. Adamlar dünyanın değişik ülkelerine beta test için telefonları gönderip kullanım kılavuzları, menülerin çevirisini yaptırmışlar ve onlara da birer tane telefon göndermişler. Bunlar şubat-mart ayları içinde gerçekleşmiş. Geçen teknolojioku.com da find 5 için güncelleme paketi geleceğini yazıyorlardı, muhtemelen bu güncelleme ile bahsedilen dil paketleri yüklenir. Pazarlama faaliyetleri ile ilgili bir şey bulamadım maalesef. Soru sordum bakalım ne zaman cevap gelecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.