Şimdi Ara

Oppo BDP 93-95-103-105-203-205 kullanıcıları bilgi paylaşım alanı. (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.803
Cevap
34
Favori
146.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O gruba üye oldum ve siparise beni de aldilar ama paypal olmadigindan ödeme yapamadim. Grup 299 usd e aliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef Paypal çok sıkıntı

Başka bir forumda şunlar yazıyor

"Almanya üzerinden. Paypal hesabı açman için yapman gereken. Paypalda daha önce kullanılmamış email adresi.
    PayPal üzerinden almanya'yı seç. Adres olarak.Google harita üzerinden almanya'da bir şehir ve cadde seç. Telefon numarası isteyecek. Numara olarak Türk elçilik numarası ver nette var numarası. Kaydet ve hesabı aktif hale getir. Aktif olduktan sonra. Adres ve telefon numarasını değiştir ve kendi güncel bilgilerini gir. Teslimat için hangi adresi tercih ediyorsan kaydet. Sonra ödeme seçeneklerini gir. Paypal nerde geçiyorsa alışverişini yapa bilirsin.
    Kafana Almanya adresi takılmasın. Kendi güncellediğin adres geçerli olacak. Anlıyacağın ilk adres geçici hesabı açmak için kullanacaksın. Sonrası senin girdiğin güncel adres bilgileri geçerli olacak. Ben bu şekilde açtım ve hala kullanıyorum. Bir sıkıntı çıkmadı"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Linkini gönderir misin inceleyim

• linklik bir şey yok ki yazıyor işte herşey ispanyol foruma üye olduysan bunu haydi haydi yaparsın
  • Amerika dan adres ile yaptim ama sonra Türkiyeden bir adres giremiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: h9151105

Amerika dan adres ile yaptim ama sonra Türkiyeden bir adres giremiyorsun
    Üstadım gümrük gönderi ücreti gibi işleri nasıl hallediceksiniz?
  • Eleman 30 dolar yazıyor gümrükte 10 dolar ödeyip çekiyorsun sorun değil gümrük ama adresi nasıl değiştiremediniz ben onu anlamadım herkes bir şekilde öyle çozuyor paypal işini acaba amerika diye mi sorun oldu çözenler almanya diyor gerçi bizim forumda da başlık olacak oraya bakın paypal sorunu ve çözümü için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 5 Ağustos 2019; 10:49:57 >
  • sadays S kullanıcısına yanıt
    Ben Türkiye kapandığından beri bu şekilde alışveriş yapıyorum. Bazı kredi kartlarında sıkıntı çıkıyordu eskiden ama şu an bir sıkıntı var mı bilmiyorum. Ykb World kart ile kullanıyorum ben.

Adres değişikliği yapmanıza gerek yok bu arada. Bunu şöyle düşünebilirsiniz Türkiye'de yaptığımız internet alışverişlerinde iki adres bilgisi vardır, buradaki durum da o Paypall'a girdiğiniz fatura adresi, bir de kargo adresi giriyorsunuz aldığınız siteye. Kargo adresiniz Türkiye oluyor. Satıcılar da shipping adresine kargoluyor, faturası da ürünün yanında oluyor.

Bu arada seçtiğiniz Paypall ülkesine göre vergi ödüyorsunuz. Yani Almanya Paypal açtınız, Avrupa Birliği ülkelerindeki kdv'yi ödersiniz. Ben Amerika paypall kullanıyorum, Amerika'dan aldığım ürünlerde kdv ödüyorum ama Avrupa'dan aldığım ürünlerden kdv düşüyor.

Edit: Şimdiye kadar sadece Çinli bir sitede Paypall adresi ile shipping adresi aynı olmamasından dolayı ödeme kabul etmediler onu da siteyle görüşerek site üzerinden değilde direk paypall'dan para göndererek çözdük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkal -- 5 Ağustos 2019; 14:48:4 >

• Ben forexle ilgileniyorum.Yurtdisi Taylandta yasiyorum.Paypal hesabim Taylanda bagli.Isteyene hem Turk banka hesabina parasini gonderirim.Hem de Turk banka hesabima para gecilir Tayland paypalimden para gonderirim onun paypaline.Limit yok.Istedigi kadar gonderebilir.Tabi oyle 50 100 bin usd falan degil.Komisyon yuzde 7.Ben sayenizde arbitraj yapmis oluyorum.Bir yerdeki para azaliyor digerinde cogaliyor.Bu sekilde cozumu var.Urun almaniza gerek yok.Urun isteyene de alirim ama direk para isteyenler paypal hesabindan cekemeyenlere nakit de saglarim.10 dakika surer islem umbrellagokhan@gmail.com

• Arkadaşlar aranızda oppo 203 sahibi var mı? bu cihaz netflix'i 4k ve atmos destekli olarak açabiliyor mu?
  • Netflix yok ki neyi nasıl açacak?

• Oppo 205 satan varsa benimle iletişime geçebilir mi?
  • en son 6 ay kadar önce 20 bin TL ye satan biri vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: by@li

Oppo 205 satan varsa benimle iletişime geçebilir mi?
    Sarı sitede arkadaşlardan biri veriyor.
  • by@li almadan koşup alayım bedava yahuu 26500tlye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 26 Aralık 2019; 0:25:10 >
  • Bu işlerin de aracısı var ilanı verenin cihazı olduğunu düşünmüyorum şahsen..

Burayı takip edip aranan ne cihaz varsa Allah tarafından anında satışa çıkıyor ertesi güne kalmadan

Muhtemelen @by@li'nin imzayı görüp de belirlenmiş gibi fiyat..

Forumda bazı insanlar iyi ticaret çeviriyor yanlız şirket politikaları gizli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Bu işlerin de aracısı var ilanı verenin cihazı olduğunu düşünmüyorum şahsen..

Burayı takip edip aranan ne cihaz varsa Allah tarafından anında satışa çıkıyor ertesi güne kalmadan

Muhtemelen @by@li'nin imzayı görüp de belirlenmiş gibi fiyat..

Forumda bazı insanlar iyi ticaret çeviriyor yanlız şirket politikaları gizli
    O imzaya az bile ben olsam 50.000 yazardım

• Forumdan uzak kalalı mantalite çok değişmiş. Yeni çakallar mı türemiş? Wttsp guruplarında dönen dolapları duyduk, biliyoruzda. Burayı takip eden olur diye hiç aklımdan geçmemişti doğrusu.

Böyle insanlar varsa yazık, kendine yapar ne yaparsa.
    Kimse piyasadan bir haber değil, 20.000 yada 50.000 liraya atlıyacak kadar.

Ben oppo 205 ilanı görmedim hangi sitede var? 26500 liraya?
  • sahibinden
  • Değişen birşey yok ara soğudumu olay biraz unutuldumu kafi.

Grupların geneli böyle bazı arkadaşların hatırını kırmayıp eklendim malum gruplara.. ortamı bir göreyim dedim girmem ile çıkmam bir oldu zaten. Tenzih ederek söylüyorum birkaç omurgalı düzgün insanın dışında bir takım insanlar bazı esnaflardan daha uyguna ürün almak adına yapıyor bu tür işler.

Arkadaşı ürün satacak ise de aralarında konuşup birkaç kişiyi de aralarına alıp cihaz satacak kişinin malını göklere çıkarıyorlar.

Bazı insanların adı çıkıyor o ise satacağı ürünü gruprtan başkalarına sattırıyor şaibeli oldu ya temiz birini bulmak lazım..

Foruma bende girmiyorum iyice ülke genelindeki havadan etkilenmiş bir ortam burada da aşağı eğimli yönde eskisi gibi değil maalesef..

Konuyu boş yere kirlettiysem affola ilk ve son olarak yazdım bunuda

İyi seneler diliyorum tanıyan herkese

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.