Şimdi Ara

Opet World ile E-ticaret sektöründen alışverişlerde 100 TL yakıt puan (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
12
Favori
9.391
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biraz önce aramıştım bende, sanırım mesaj attım ama bı hatam oldu. Web üzerinden nasıl ve nereye attıgınız kopyalarsanız bende göndermek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

Biraz önce aramıştım bende, sanırım mesaj attım ama bı hatam oldu. Web üzerinden nasıl ve nereye attıgınız kopyalarsanız bende göndermek isterim

?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

YENİ BİLGİ--
    sabah web uzerinden cagrı actım
    gelen cevap;
    "19/03/2015 tarihli mailiniz incelenmiş olup, ilgili kampanyaya SMS ile katılım yapmadığınız tespit edilmiştir.

Memnuniyetiniz açısından bir defaya mahsus ödüllendirme 20000 yakıt puan olarak xxx ile biten kartınıza yapılmıştır.

Saygılarımızla
    Kredi Kartı Finansal İşlemler"

henuz yuklenmedi ama karta yuklenir.gecen kampanya icin sms atmıstım.yeni kampanya icin de attım.kıllandım, musteri hizmetlerini aradım.eski ve yeni kamp icin sms gozukmuyormus ayrı ayrı cagrı actım (bana geri donus msgı gelmisti)
    sonuc olarak yuklenmeyen arkadaslar tek tek cagrı acsın.eninde sonunda yuklenidr.

Merhaba,

Ben de sabah kayit acmistim, ayni sekilde sms katilimi saglanmamis seklinde cevap gelince tekrar kayit actim. Bakalim bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: prvn90

şimdide n11 den altın alacam

şubattaki kampanyada n11 den altın almıştım henüz puan yatmamış.
    mart kampanyasında altın dahil değil.
  • ben sms attım katılımınız alındı diye dönüş mesajı da geldi ama hala yüklenmedi neyse akşama kadar bekliyim sonra ararım
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    anlamadım hocam
  • Esim adına int bank .dan opet world çıkartıım ama kartın 6 rakamı yok ccv yok son kullanma tarihi yok nasıl kullanacagız bılen var mı
  • Sanal kart olusturup kullanabilirsiniz. Ama Once internet subesinden karta sifre olusturun sonra sanal kart olusturun

• quote:

http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx?IgnoreMobile=true

• HB'dan yaptım ve internet şubesinde göremedim, şimdi MH'ni aradım, bugün gece yarısına kadar yüklemeler devam eder dedi.
    Bıgün bence aceleniz yoksa aramayın, kayıt açmayın. Yarın göremezseniz ararsınız.

Kartımda yakıt puan var mı bakar mısınız diye sorunca kontrol ettiğinde 100TL yakıt puan yüklenmiş dedi :) ama ben hala göremiyorum, opet'e uğrayıp kartıma baktırcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasankaya

quote:

Orijinalden alıntı: test_engineer

Kliksa'dan alışveriş yapmıştım.

Worldpuan dün, yakıtpuan bugün yattı.

Benim de aynı, kilksa'dan alış veriş worldpuan dün yakıt puan bugün yattı. Hatta yakıt puanı kullandım bile

Yakıt puanı nasıl sorguluyorlar? Yanlışlıkla worldpuanımı çekmesinler hocam, neye dikkat etmeliyiz?

• quote:

anlamadım hocam

Bende alıntı yaptığınız kişiye aynı soruyu sormak istemiştim. :)

• rasmus61 kullanıcısına yanıt
    dün yazdım henüz bir hareket yok
  • Arkadaşlar ben hepsiburadan alışveriş yaptım. hem yakıt hemde world puan yattı.
  • nuvo internet şubesinden yakıt puanı görebilen var mı?
  • sahibindenihtiyaçtan S kullanıcısına yanıt
    Yatmadığını düşünenler bence opet'e gidip yakıtpuan sorgulaması yaptırsınlar, ben yaptırdım ve opet'te yakıtpuanın yattığı görülüyor.
  • Bana simdi cevap geldi,

Sayın,

Opet WorldCard E-Ticaret Kampanyası için yüklemeler 27 Mart 2015 tarihinde yapılacak olup, bu tarihden sonra yükleme olmaması durumunda inceleme yapılabilmesi için talebinizi iletmenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

Kredi Kartı Finansal İşlemler

• opetten bu yatan yakıt puanı kullanıp yakıt puan alabilen oldu mu? bana yakıt puan yüklenmiş, bankada bu görünüyor ama opette sorgulandığında yakıtpuan sıfır çıkıyor. benzer durumda olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

opetten bu yatan yakıt puanı kullanıp yakıt puan alabilen oldu mu? bana yakıt puan yüklenmiş, bankada bu görünüyor ama opette sorgulandığında yakıtpuan sıfır çıkıyor. benzer durumda olan var mı?

Benzincidekiler sürekli normal puan bakıyorlar.Elli kere yakıt puan, yada paro puan dememe rağmen en az 3 kerede işlem yaptım çoğu kez. Bilgisizliklerinden yapamıyorlar.

• çayçorba kullanıcısına yanıt
    Yakıt puanlar yapıkredi pos cihazında kullanıyor. Yakıt puanlar ve normal world puanlar beraber gözüküyor. Fakat puanla ödeme yapıldığında sistem öncelikle yakıt puanları çekiyor.
    Siz paro cihazından sorgulama yaptırdıysanız orda gözükmez. Onda sadece paro puanlar ve online satın alınan puanlar gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.