Şimdi Ara

Opet istasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Avrupa yakasında e5 üzerinde avcılar-topkapı arasında opet istasyonu var mı, yarın benzin almam lazım da? Topkapı istikametine doğru olması lazım ..

• Her bıyıklıya dayı demeyin.İsmi lazım değil bir opet istasyonundan gaz aldım leş gibi çıktı araba öksürükten karnını yırttı.Halbuki başka opet istasyonlarından memnundum.Deneyin ona göre alın.
  • ya mecburen oradan alacam malum yakıt güvence sisitemi var ford'da . o yüzden yolumun üzeri olması lazım..
  • Şirinevleri geçtikten sonra yanyola girin Koçtaş'ın 100 metre ilerisinde Opet var ama Avcılar Topkapı yönünde Opet yok.Bu Opet'e girmek için Airport AVM'yi geçtikten sonra Yenibosna girişi var burayı kullanarak karşıya geçebilirsin Yakıt aldıktan sonra da Havalimanı girişinden dönebilir yada Opet'in hemen çıkışından sağa girip Koçtaş'ın arkasından dolanarak girişte kullandığın yolu kullanarak Topkapı yönüne gidebilirsin.Opet şart değilse İncirli2de Total var ve yakıtlarıda iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Challenger.55 -- 23 Temmuz 2009; 23:11:53 >
  • teşekkür ederim , topkapı yönünde yoksa mecburen firzüköy'den alacağım artık.
  • Topkapı da Yeşil Kunduranın arkasında var.Cevizlibağ sapağından girip Kar Citroenden sağ yapınca hemen ileride görürsün zaten.Bende orda alıyorum(dum).Artık katkılı gaz kullanmayın denildiği için başka yer bulacağız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.