Şimdi Ara

Opel Corsa 1.3 cdti Essentia 2013 model

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2013 model 17000 km de kazasız, boyasız tramer kayıtsız dizel yakıtlı opel corsa 1.3 cdti 37000 tl ye alınır mı? fiyat yüksekmidir? bundan 2 3 sene sonra 50 60 bin km de kaç liraya satabilirim bu aracı? Bu opel corsanın yeni kasası çıkmış. 35000 tl ye satabilirmiyim acaba 3 sene sonra yoksa daha da fiyatı düşer mi? Bilenler tecrübeliler lütfen yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim. İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: inşaatçı5

2013 model 17000 km de kazasız, boyasız tramer kayıtsız dizel yakıtlı opel corsa 1.3 cdti 37000 tl ye alınır mı? fiyat yüksekmidir? bundan 2 3 sene sonra 50 60 bin km de kaç liraya satabilirim bu aracı? Bu opel corsanın yeni kasası çıkmış. 35000 tl ye satabilirmiyim acaba 3 sene sonra yoksa daha da fiyatı düşer mi? Bilenler tecrübeliler lütfen yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim. İyi günler.

enflasyon oranı böyle seyrederse 26-27 eder 3 yıl sonra.
    3 yıl binip 40k km yol yapıp zarar etmemek çok zor hele ki yeni kasa da geliyor
  • ne yaptınız abi ya :) gerçekten o kadar düşer mi? tamam 2.5 3 bin tl zarar normaldir de. 26 27 ederse o kadarı da fazla olur baya. cidden 3 sene de o kadar düşer mi? Acele etmiyim mi o zaman nasıl yapıyim? Bu gidişle bir araba alamıcaz :D
  • gerçekten başka fikri olan yok mu? uplayalım konuyu.
  • Benim pederde tutturdu 2013 model 0 km opel 1.3 cdti essentia alalım diye. Benim de demem o ki o fiyata 2012 1.6tdi polo var ve adamın aklını çelemiyorum.

Sizde mantıklı olan nedir ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.